Podobne strony

 • Pharmag S.A.

  Dystrybucja leków
  Dystrybutor leków, bogata oferta dla szpitali.
 • Medica

  Targi medyczne
  Elektroniczne urządzenia medyczne, sprzęt laboratoryjny, dializa, diagnostyka, intensywna opieka medyczna, metody diagnostyczne itp.
 • Intergos

  Sprzęt medyczny
  Firma zajmuje się handlem hurtowym w zakresie sprzętu medycznego jednorazowego użytku, dodatkowo firma prowadzi handel środkami do dezynfekcji i sterylizacji.
 • Okulistyka

  Specjalistyczna prasa medyczna
  Kwartalnik medyczny o charakterze szkoleniowo-dydaktycznym. Na łamach czasopisma prezentowany i oceniany jest również nowoczesny sprzęt wykorzystywany w praktyce lekarskiej.
 • Zakłady Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o

  Fryzjerstwo
  Zakład Techniki Medycznej zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu medycznego. Oprócz tego firma sprzedaje meble do gabinetów lekarskich, gabinetów fryzjerskich oraz systemy bezpieczeństwa dla kierowców taksówek.


:: promedyczny.pl - sprzęt medyczny do rehabilitacji ::

Nasza ocena:
Adres: https://promedyczny.pl

Ulica: Grunwaldzka 32/1a

Miasto: Opole
Kod: 45-054
NIP: 7542394401

Telefon: 775432904
Opis:

Internetowy sklep ze sprzętem medycznym do rehabilitacji. W ofercie także wyposażenie placówek medycznych w aparaturę, meble itp. Na naszych stronach znajdziecie aparaty do elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii. Przychodnie zaopatrujemy w schodołazy, fotele zabiegowe, wózki do transportu chorych. autoklawy, kozetki lekarskie. Posiadamy bardzo dużą ofertę łóżek szpitalnych i do rehabilitacji. Do gabinetów stoły do masażu, stoły rehabilitacyjne, akcesoria do rehabilitacji, tj. kształtki.