Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • Seclock.eu - śruby i nakrętki zabezpieczające

  Firmy wg branży
  Śruby i nakrętki posiadają opatentowany wzór spirali z lewym i prawym ręcznym spiralnym rowkiem, co pozwala uzyskać mocną siłę zaciskową. Do zakręcania i odkręcania ich służy specjalny klucz naszej produkcji. Nasz produkt śruby i nakrętki zabezpieczające jest idealny do zabezpieczania drogich przedmiotów, przede wszystkim tych narażonych na kradzież i rabunek.
 • Firma budowlana w Katowicach - szeroki asortyment, pełen zak

  Firmy wg branży
  Oferujemy artykuły budowlane i remontowe. Wszystkie materiały oferowane przez nasz sklep, pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Podsumowując! Chcesz fachowo, sprawnie, bezpiecznie zaplanować i zrealizować zaplanowane prace? Przyjdź do nas! Nie zawiedzie Cię ani asortyment, ani obsługa.
 • TRES MEBLE meble do salonu garwolin

  Firmy wg branży
  Tres Meble to sprawdzona i ceniona przez wielu odbiorców firma zajmująca się sprzedawaniem najlepszej jakości mebli. Nasze sklepy znajdują się w Górze Kalwarii i Garwolinie. Oferujemy zestawy mebli kuchennych sporządzonych z ładnych oraz odpornych materiałów. Odkryjesz u nas wygodne materace oraz łóżka do sypialni, a także sofy oraz kanapy wypoczynkowe odpowiednie do salonów. Nasi fachowo przeszkoleni doradcy każdemu z odbiorców pomogą zaaranżować dane wnętrze, żeby było nie jedynie ładne, lecz również funkcjonalne. Gwarantujemy niskie ceny oraz częste promocje naszych zestawów meblowych. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zajrzenia na stronę.
 • nana.com.pl

  Firmy wg branży
  Chcesz zamówić grawerowane tabliczki identyfikacyjne dla swoich pracowników? Interesuje Cię modny szyld na drzwi gabinetu? A może chcesz zamówić oryginalne wizytówki? Przedstawiamy Ci ofertę naszej firmy i już z tego miejsca gorąco zapraszamy do współpracy. Projektujemy, drukujemy i grawerujemy na wielu akcesoriach.


:: Naczynia liturgiczne Sacrum ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sacrum.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Prowadzona przez nas pracownia brązownicza Sacrum zajmuje się produkcją i sprzedażą naczyń mszalnych i naczyń liturgicznych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi drzewce do baldachimu, sztandarów i chorągwi, kielichy i puszki mszalne, zapięcia do kap złote lub srebrne, kadzielnice kościelne, okucia, dzwonki i gongi kościelne. Umożliwiamy wykonanie produktu według indywidualnego projektu.