Podobne strony

 • Zielona karta - program pracy dla informatyków w Niemczech

  Pośrednictwo pracy
  Witryna internetowa będąca kompendium wiedzy poświęconym programowi pracy dla wykwalifikowanych specjalistów informatyków z zagranicy przygotowanemu przez Rząd Federalny Niemiec. Na stronie znaleźć można wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy w Niemczech (ważne adresy, ubieganie się o pracę, słowniczek, itp.).
 • Biuro podróży Adventure

  Biura podróży
  Strona toruńskiego biura podróży oferującego podróże krajowe i zagraniczne na każdą kieszeń. Na stronie znajduje się oferta biura, w której można znaleźć informacje o imprezie sylwestrowej w Paryżu, możliwościach pracy za granicą (au pair, work & travel) oraz zobaczyć zdjęcia z organizowanych przez biuro wyjazdów turystycznych.
 • Stowarzyszenie Integracyjne Studentów FOSTER

  Turystyka językowa
  Strona dla studentów i młodzieży, którzy poważnie myślą o pracy za granicą, podnoszeniu poziomu znajomości języków obcych, a równocześnie pragną przeżyć wspaniałe wakacje. Na stronie znajdują się informacje m.in. o: ubezpieczeniach turystycznych, międzynarodowych kartach studenckich (ISIC, ITIC, EURO<26), programach: Student Work&Travel Program, Seasonal Work&Travel, AU PAIR, o możliwościach uzyskania pracy oraz karty stałego pobytu w Kanadzie.
 • STUDY TRAVEL

  Szkoły języków obcych
  Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Skorzystaj z oferty Study Travel, która obejmuje między innymi: kursy językowe za granicą połączone z pracą. Na stronie zapoznasz się z rodzajami kursów, terminami, warunkami uczestnictwa oraz super-ofertami.
 • CONCORDIA

  Praca dla studentów
  Jeżeli chcesz aktywnie, ciekawie i pracująco spędzić wakacje za granicą, warto odwiedzić stronę, na której możesz dowiedzieć się wszystkiego na temat warunków pracy na angielskich farmach. Dowiesz się między innymi jakie są możliwości wyjazdu do pracy w Anglii, gdzie można załatwiać odpowiednie dokumenty itp.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Praca w niemczech ::

Nasza ocena:
Adres: http://marvelpc.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nasza agencja pośrednictwa pracy pozyskuje pracowników z Polski (specjalistów lub ludzi niewykwalifikowanych) do przedsiębiorstw holenderskich i niemieckich. Proponujemy legalne warunki zatrudnienia, uczciwe zarobki dopasowane do umiejętności i specyfiki wykonywanych obowiązków. Mamy miejsca pracy dla ogrodników, tokarzy, lakierników, programistów CNC, malarzy i wielu innych grup zawodowych.