Podobne strony

 • Wojciech Jaruzelski General Profesor

  Politycy
  Strona poświęcona ostatniemu prezydentowi Polski Ludowej. Można tutaj znaleźć nigdzie nie publikowane informacje i dokumenty z życia generała. Zawiera również zdjęcia (m.in. z Fidelem Castro) oraz część multimedialną z przemówieniem Breżniewa i hymnem Radzieckiej Milicji na czele.
 • Spawas Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma oferuje "wszystko dla spawania", czyli: materiały, akcesoria, uchwyty (zdjęcia i opisy produktów na stronie).
 • Cloos-Polska Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma oferuje: urządzenia spawalnicze, materiały dodatkowe do spawania, uchwyty spawalnicze, zaciski szybkomocujące oraz przyłbice samościemniające.
 • Ozas Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Przedsiębiorstwo jest producentem urządzeń spawalniczych, automatów do spawania pod topnikiem i w osłonie gazowej oraz urządzeń do cięcia plazmą powietrzną. Na stronie - zdjęcia, opisy, dane techniczne oraz cennik oferowanych produktów.
 • Inter Metal Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma zajmuje się produkcją kompletnych systemów barier drogowych, konstrukcji stalowych oraz bram i ogrodzeń. Pośród oferowanych przez nią usług można znaleźć: cynkowanie, piaskowanie, spawanie oraz prace ślusarskie.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Abiza ::

Nasza ocena:
Adres: http://abiza.pl


Opis:

Firma Abiza istnieje na rynku od 1982r. Swoją działalność od początku skupiamy na wytwarzaniu elementów z blachy cienkiej. Nasza oferta obejmuje cięcie laserem, spawanie, gięcie blach, walcowanie blach i wiele innych. Do wszystkich prac wykorzystujemy najnowsze technologie, wysokogatunkowe materiały oraz doświadczenie. Realizujemy wszystkie zlecenia w sposób rzetelny i precyzyjny dbając o każdy detal. Naszym obiektem działania głównie jest Warszawa, Pruszków, Piaseczno, Leszno.