Podobne strony

 • Blue Soft

  Sieci i okablowanie
  W ofercie firmy znajduje się kompletny system okablowania strukturalnego MPN, instalacje ppoż, alarmowe, kontroli dostępu, elektryczne oraz nadzoru video. Ponadto usługi internetowe: podłączenie i dostęp do internetu (łącza stałe), projektowanie stron www, internet lokalny. Ogólnie Blue Soft jest zorientowany na obsługę klienta instytucjonalnego w zakresie dostawy sprzętu, usług i rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej branży teleinformatycznej.
 • Energetyk - stacje transformatorowe, instalacje elektryczne

  Projekty, analizy
  Firma wykonuje m.in. słupowe stacje transformatorowe, instalacje elektryczne, linie kablowe i napowietrzne oraz konstrukcje stalowe do linii średniego i niskiego napięcia.
 • MAYA

  Artykuły oświetleniowe
  Firma handlowo-usługowa. Podstwą działalności jest sprzedaż i montaż energooszczędnych źródeł światła, oświetlenia przemysłowego oraz unieszkodliwianie zużytych źródeł światła.
 • D&D Oświetlenie

  Artykuły oświetleniowe
  Przedsiębiorstwo produkuje oprawy oświetleniowe typu plafon o różnych kolorach i wymiarach. Na serwerze dane techniczne oraz przykłady kolorystyki i rysunki wymiarowe.
 • Solar-Elektra i Watt

  Artykuły oświetleniowe
  Firma posiada w asortymencie osprzęt elektroinstalacyjny renomowanych producentów. W sprzedaży kable, rozdzielnice, elektronarzędzia, systemy oświetleniowe, źródła światła i oprawy oświetleniowe w cenach producentów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Instalacje elektryczne, oświetlenie, pomiary Sochaczew ::

Opis:

Obecna w każdym domy – elektryczność. Praca z nią wymaga doświadczenia i umiejętności, które nasza firma posiada. Korzystając z naszych usług, każdy z Państwa ma gwarancję solidnie wykonanych prac, przeprowadzonych zgodnie ze sztuką instalatorstwa elektrycznego. Dysponujemy również nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi, wykonując zaawansowane pomiary instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.