Podobne strony

 • Sławomir Kolo - galeria

  Galerie wirtualne
  Twórca strony jest również artystą plastykiem, którego dzieła możesz zobaczyć w galerii znajdującej się na stronie. Ponadto odbiorca ma możliwość zapoznania się z metodami, którymi autor dochodzi do rysunku czy malarstwa oraz z jego biografią.
 • Galeria Art New Media

  Rysunek, grafika
  Znajdziesz tutaj informacje o samej galerii, jej głównych założeniach, katalogach prac oraz wirtualnej kolekcji malarstwa i grafiki. Ponadto możesz zapoznać się z proponowanymi usługmi i młodymi, promowanymi artystami.
 • Zachęta - Galeria Sztuki Współczesnej

  Galerie
  Informacje o planowanych wystawach oraz dokładny adres.
 • Zachęta - Galeria Sztuki Współczesnej

  Galerie
  Na stronie znajdziesz informacje o przyszłych wystawach, wydarzeniach oraz księgarni mieszczącej się na terenie galerii.
 • Galeria

  Galerie wirtualne
  Jeśli interesujesz się malarstwem, obrazami, pastelami, akwarelami, szkicami - znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli spodoba ci się któraś z prac, będziesz ją mógł ponadto zamówić.


:: Obrazy galeria ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.konesersztuki.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

KoneserSztuki.pl to strona zajmująca się sprzedażą obrazów tworzonych przez młodych artystów. W ofercie jego swoistej galerii internetowej można znaleźć dzieła współczesnych polskich artystów wpisujące się w nurt surrealizmu, hiperrealizmu, realizmu magicznego. Dostępne są tutaj nie tylko obrazy, ale także wydruki Giclle.