Podobne strony

 • Centrum AGD - AD DOMO

  AGD
  Strona Centrum AGD z Bytomia. Firma sprzedaje i naprawia sprzęt gospodarstwa domowego, maszyny do szycia, odkurzacze. Fachowo doradza też w wyborze sprzętu. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • AXAL Polska s.c.

  Maszyny_dziewiarskie
  Strona dystrybutora maszyn do szycia, owerloków i hafciarek firmy Janome Sewing Machine Co. Ltd. Na stronie: historia firmy Janome, oferta zilustrowana zdjęciami, dane kontaktowe dystrybutora oraz adresy punktów sprzedaży.
 • Sklep internetowy Dom, Wnętrze

  Dom i ogród
  Sklep internetowy z szerokim asortymentem artykułów wyposażenia mieszkania, domu i biura: od zegarów, poprzez ławy i stoły, po firany, koce i pościel.
 • AGD

  AGD
  Sklep internetowy oferujący m.in.: odkurzacze, kosze na śmieci, sprzęt do utrzymania czystości, garnki emaliowane i ze stali nierdzewnej, drobny sprzęt gospodarstwa domowego, suszarki z dyfuzorem, prostownice, karbownice, falownice, maszynki do strzyżenia włosów, elektryczne maszynki do golenia, akcesoria do pielęgnacji paznokci, szybkowary, maszynki do mięsa oraz do krojenia chleba i wędlin, czajniki metalowe i elektryczne.
 • A. Woźniak S.c.

  Maszyny_dziewiarskie
  Firma skupuje i sprzedaje przemysłowe maszyny do szycia. W jej ofercie znajdują się nowe i używane maszyny szwalnicze firm JUKI, SIRUBA, DURKOPP, ZOJE i innych. Firma kompleksowo wyposaża szwalnie w urządzenia krojcze, stoły do prasowania oraz inne maszyny.


:: Maszyny do szycia ::

Nasza ocena:
Adres: www.maszyny-do-szycia.com

Ulica:

Miasto: Łódź
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli myślisz o kupieniu maszyny do szycia, warto abyś odwiedziła nasz sklep internetowy. W naszej ofercie mamy wszelkiego rodzaju maszyny związane z branża krawiecka, posiadamy również dużą gamę akcesoriów i dodatków krawieckich. Czyli dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Dodatkowo cyklicznie prowadzimy kursy oraz pokazy najnowszych maszyn do szycia. Warto pojawić się na takim spotkaniu, gdyż dzięki nim dowiesz się o nowinkach w branży oraz o tym co warto teraz dokupić do domu.