Podobne strony

 • Video Studio Kielce

  Filmowanie - sprzęt, usługi
  Wideofilmowanie, montaż komputerowy i serwis medialny dla nowożeńców. Na stronie: informacje o firmie, szczegóły na temat świadczonych usług i galeria.
 • MACIEKK - Cyfrowa magia obrazu

  Filmowanie - sprzęt, usługi
  Oferta wideofilmowania uroczystości ślubnych, studniówek, chrzcin, komunii, a także realizacji reklam i teledysków. Na stronie m.in. informacje o warsztacie pracy realizatora filmów oraz liczne referencje.
 • VIDEOMIX

  Filmowanie - sprzęt, usługi
  Firma zajmuje się filmowaniem uroczystości okolicznościowych na terenie województwa mazowieckiego (śluby, wesela, komunie itd). Pracuje na cyfrowym sprzęcie video. Strona zawiera informacje o firmie, świadczonych usługach, sprzęcie, cennik oraz dane kontaktowe.
 • FilmediaStudio - Niekonwencjonalne Filmowanie Ślubów

  Filmowanie - sprzęt, usługi
  Oferta dla młodych i "szalonych" par, które pragną nietypowo zrelizowanego filmu ze ślubu.
 • Prezenty na urodziny

  Kultura i sztuka
  Sklep internetowy Galeria-Krakowska.Com od niedawna zaczął swoją działalność i sprzedaż. W ofercie sklepu sa głównie usługi artystyczne- portrety na zamówienie, karykatury ze zdjęć na prezent, kartki okolicznościowe scrapbooking, zaproszenia ślubne, obrazy olejne grafika, akwarele, rękodzieło.


:: Day&Light Studios - kamerzysta Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: http://piotreklapinski.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Piotr Łapiński to profesjonalny fotograf i kamerzysta, który świadczy usługi wideofilmowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Jest członkiem Stowarzyszenia Filmowców Ślubnych. Piotr specjalizuje się w filmowaniu ślubów i wesel. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Z Piotrem można się skontaktować telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu kontaktowego: 535 536 000 lub wypełniając formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej: http://piotreklapinski.pl.