Podobne strony

 • Huta Pokój Serwis sp. z o.o.

  Instalacje
  Na stronie znajdziesz informacje o firmie, dane kontaktowe, ofertę (w branży: elektrycznej, ogólnobudowlanej, konstrukcyjnej, mechanicznej, kontrolno-pomiarowej, transportowej) oraz referencje.
 • Elmont

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Informacje o firmie i zakresie wykonywanych przez nią prac - oto co znajdziesz na stronie Elmontu, oferującego szeroki zakres usług elektrycznych (m.in. instalacje elektryczne, telefoniczne, tv i alarmowe).
 • Instalacje elektryczne, uprawnienia SEp

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Oferta usług elektrycznych w zakresie: konserwacji i napraw sprzętu RTV i AGD, pomiarów elektrycznych, projektów i wykonawstwa instalacji elektyczynych oraz montażu urządzeń elektrycznych i maszyn. Wykonawca posiada uprawnienia SEP do 1 kV. Na stronie: dane teleadresowe i oferta.
 • Remel Sp. z o.o.

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Zakład usługowy branży elektrycznej ze Świecia. Jego specjalność to: wykonawstwo, montaż i remonty sieci i instalacji elektrycznych (w szczególności przemysłowych), wykonawstwo i remonty instalacji oświetleniowych, remonty maszyn elektrycznych wn, nn i prądu stałego oraz konserwacja i remonty urządzeń dźwigowych. Szczegóły - na stronie.
 • ZRÓB SAM

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Firma oferuje usługi remontowo-budowlane, parkieciarskie, cyklinowanie, malowanie wnętrz. Prowadzi także sprzedaż i wypożyczanie elektronarzędzi. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.


:: MM3 - usługi elektryczne ::

Nasza ocena:
Adres: www.mm3.pl

Ulica:

Miasto: Płock
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

MM3 Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi elektryczne i nie tylko. Spółka prowadzi również wypożyczalnie sprzętu budowlanego m.in. Koparki, koparko-ładowarki, pojazdy z HDS, podnośniki koszowe. Ponadto MM3 posiada własną hurtownie elektryczną w Płocku. Hurtownia wyposażona jest w różnego rodzaju osprzęt elektroinstalacyjny, narzędzia, kable i przewody, słupy energetyczne itp. Firma zajmuje się również projektowaniem oraz wykonywaniem sieci średniego i niskiego napięcia.