Podobne strony

 • CKP Wrocław

  Ośrodki szkoleń
  Centrum Kształcenia Praktycznego realizuje zadania z zakresu przygotowania praktycznego młodzieży i dorosłych w zawodach branży elektryczno-elektronicznej i mechanicznej. Znajdziesz tutaj informacje o szkoleniach organizowanych przez CKP, polecanych podręcznikach do nauki zawodu oraz laureatach i wynikach Dolnośląskiego Konkursu Informatycznego.
 • PerForm microKit

  Automatyka
  Większość internautów wędrówkę po tej witrynie powinna rozpocząć od zamieszczonego na niej słownika pojawiających się na niej terminów. Wtajemniczeni od razu mogą przejść do działów poświęconych sterowaniu ruchem XYZ, programatorom mikrokontrolerów ATMEL, przykładom zastosowań napędów z silnikami krokowymi itp. Można tutaj ponadto zapoznać się z ofertą cenową modułów i je przez sieć zamówić. Do ściągnięcia na dysk edytor ruchu do systemu mikroSTEP 3S - master E228.
 • TM

  Maszyny poligraficzne
  Strona producenta naświetlarek UV służących do produkcji pieczątek polimerowych oraz naklejek wypukłych 3D. Na stronie m.in. dane na temat naświetlarek, frezarek CNC, informacje o produkcji naklejek 3D i grawerowaniu.
 • Edukacja CAD/CAM

  Szkolenia
  Strona poświęcona edukacji w programach CAD/CAM i programowaniu obrabiarek sterowanych numerycznie w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej.
 • Stempin

  Centralne ogrzewanie
  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju kotłów c.o., oferuje też usługi cięcia i gięcia blach oraz spawania. Na stronie: oferta produktów i usług, cennik, instrukcje oraz jak dobrać kocioł.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Przedsiębiorstwo Vonart ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.vonart.com.pl/

Ulica: Fabryczna 10

Miasto: Wrocław
Kod: 53-609
NIP: 895 002 00 62

Telefon: 71 356 59 88
Opis:

Perforowana blacha nierdzewna? Toczenie i walcowanie stali? Żaden problem! Wrocławskie przedsiębiorstwo VONART to profesjonalna obróbka cieplna i mechaniczna stali, aluminium oraz innych metali w technologii CNC. Oferujemy nie tylko cięcie blach laserem – w naszej ofercie znajduje się malarnia (lakiernia) proszkowa, montujemy również wysokiej jakości obudowy metalowe. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa nawet najbardziej kompleksowe zamówienia. Serdecznie zapraszamy do współpracy.