Podobne strony

 • Biżuteria sztuczna i ozdoby do włosów - P.P.H. Lexim - Wrocław

  Biżuteria, zegarki
  Strona zawiera skatalogowany wykaz części oferowanych wyrobów (naszyjniki, bransolety, klipsy, kolczyki, pierścionki, broszki, spinki do krawata, frotki, opaski, klamry i inne) oraz półproduktów (np. zapięć) wykorzystywanych przy ich produkcji. Istnieje tu również możliwość obejrzenia powiększonych zdjęć wytworów zakładu.
 • Aren - Jubiler

  Biżuteria, zegarki
  Serwis sklepu jubilerskiego mieszczącego się w Warszawie. Sklep oferuje całą gamę wyrobów jubilerskich od obrączek po naszyjniki. Na stronie możesz obejrzeć kolekcję wzorów, zapoznać się z promocjami oraz dowiedzieć się kilka ciekawostek o brylantach.
 • Agnes

  Biżuteria, zegarki
  Profilem działalności firmy jest sprzedaż detaliczna biżuterii renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Strona zawiera informacje o firmie i jej ofercie.
 • Galeria Kolczuga - ciekawe projekty fantasy, zdjęcia, opisy

  Rzemiosło artystyczne
  Kolczugi-zbroje, kolczugi-stroje, indywidualne zamówienia - akcesoria fantasy, LARP, rycerskie. Naszyjniki, obróżki i bransolety oraz łańcuszki na biodra wyróżniające się w natłoku tandetnych ozdóbek niespotykanym wyglądem, projektem odbiegającym od przyjętych standardów i możliwością dostosowania każdej sztuki do indywidualnych upodobań.
 • ZŁOTNIK-JUBILER

  Biżuteria, zegarki
  Strona prezentująca ofertę złotnika i jubilera mieszczącego się w Lesznie. Znajdziesz tu galerię ze szczegółami oferty, propozycję współpracy z mapką ułatwiającą dojazd oraz mozliwosć wysłania e-maila i SMS-a do firmy (z internetu).


:: Tashenti - bransoletki i biżuteria ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tashenti.pl

Ulica: Józefa Braka

Miasto: Bielsko-Biała
Kod: 43-300
NIP: 5471978765

Telefon: 501488013
Opis:

Tashenti proponuj bransoletki, kolczyki, naszyjniki wykonywane z naturalnych materiałów jak agaty, jaspisy, jadeity, hematyty i inne kamienie
w ofercie znajduje się wiele typów artystycznie wykonanej biżuterii
Chcemy aby każda nasza klientka mogła poczuć się wyjątkowo z naszymi produktami
Wasze piękno i styl jest naszą pasją