Podobne strony

 • Folwark Klepisko nad Zalewem Zegrzyńskim

  Hotele i pensjonaty
  Oferujemy: szkolenia i konferencje nad Zalewem Zegrzyńskim, sale szkoleniowe i konferencyjne, imprezy integracyjne, imprezy motywacyjne i firmowe, wyjazdy i eventy dla firm, tanie noclegi. Folwark Klepisko gwarantuje profesjonalną obsługę, niezwykle komfortowe warunki pracy, zabawy i zakwaterowania. Naszym atutem są też przystępne ceny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty!
 • ul. Żwanowiecka 20

  Turystyka i podróże
  Nie od dzisiaj wiadomo, że aby nauka była efektywna, potrzebne są właściwe warunki. W hotelu Boss doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w następstwie tego oferujemy naszym klientom profesjonalne sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesne narzędzia praktyczne do przekazywania wiedzy, a do tego dla komfortu naszych gości sale są klimatyzowane. Dla kompleksowości naszych usług gwarantujemy każdemu gościowi konferencyjnemu gratisowy voucher, pozwalający na skorzystanie z takich atrakcji, jak basen sportowy, sauna, jacuzzi czy siłownia. Dzięki przyjemnie spędzonemu czasowi każde szkolenie będzie efektywne jak nigdy dotąd. Osoby niezwiązane z żadną firmą też spotkają się u nas z ciepłym przyjęciem i będą mogły skorzystać z jednego ze 136 komfortowych pokoi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie przydatne informacje:
 • EFFECT szkolenia bhp śląsk

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Ośrodek Szkoleń i Informacji "EFFECT" Joanna Jarosz-Opolka. Nasza firma zaistniała w 2001 roku w Gliwicach. Kierujemy i organizujemy szkolenia. Wspieramy rozwój oraz podnosimy kwalifikacje polskich przedsiębiorstw. Nasze szkolenia to: akademia menadżera, rozwój kompetencji osobistych, logistyka, marketing, reklamacje, kadry, związki zawodowe, zamówienia publiczne, produkcja, ochrona danych osobowych i wiele innych. Więcej wiadomości oraz pełna propozycja znajduje się na naszej stronie internetowej.


:: Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm ::

Nasza ocena:
Adres: http://dom-wiedzy.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Dom Wiedzy to jedyna firma szkoleniowa z takim portfolio! Zaufało im kilkadziesiąt firm, wśród których znajdują się globalni liderzy rynku. Kurs Kadry i Płace (Warszawa), szkolenia Prawo Pracy, szkolenia ABI, szkolenia Kadry i Płace, ZFŚS – to tylko niektóre kursy znajdujące się w bogatej ofercie Domu Wiedzy. Firma oferuje własne sale szkoleniowe (Warszawa), które zapewniają komfortowe warunki pracy. Podnieś kompetencje swoich pracowników, organizując im szkolenie Prawo Pracy lub inne. Sprawdź p