Podobne strony

 • 45 PDHS "Orion"

  Organizacje, kluby turystyczne
  Historia drużyny, skład, aktualności, obozy wędrowne.
 • Jacht czarter

  Czartery jachtów
  Serwis informacyjny kataloguje oferty czarteru jachtów w Polsce. Odpowiednią ofertę można znaleźć za pomocą pozycji w menu: Szukaj, Mapa lub Jachty.
 • Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego Marian Bełbot

  Czartery jachtów
  Podstawową ofertą firmy jest czarter bardzo prostych, zadbanych i trudnych do zniszczenia jachtów. Ponadto firma przyjmuje jachty na zimowanie, prowadzi sprzedaż skorup jachtu typu Tanga 760 Czarter-Bełbot. Przyjmuje jachty w pośrednictwo czarterowe.
 • Czartery jachtów - Andrzej Fursewicz

  Czartery jachtów
  Prezentacja firmy zajmującej się czarterem jachtów na jeziorach mazurskich. W ofercie jachty klasy Tango, Sasanka i Venus (opisy techniczne i zdjęcia). Cennik, możliwość rezerwacji online.
 • Pharm Supply AG

  Dystrybucja leków
  Serwis przedstawia firme Pharm Supply, która jest przedstawicielem w Polsce takich marek jak Ciba Vision, Fidia i Orion. Na stronach dostępne informacje o oferowanych lekach oraz ich cennik.


:: Ognisko TKKF Korektywa ::

Opis:

Firma oferuje czartery jachtów, obozy żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego, rejsy po jeziorach Mazurskich, oraz różne usługi żeglarskie: wodowanie jachtów, zimowanie, serwis silników, wypożyczanie sprzętu kambuzowego, komis, i inne.