Podobne strony

 • PC:\PACH>bud. - Henryk Pach

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie dla firm - w ofercie pakiety Norma3 (kosztorys), Planista (harmonogramy robót), Gallus (obsługa zleceń), Fortuna (fakturowanie), Fakt (system do obsługi sprzedaży, zakupów, pracowników, środków trwałych, kas fiskalnych i wystawiania deklaracji VAT, PIT, ZUS). Do ściągnięcia wersje demo programów.
 • Widok na morze on-line z okna OW Augustyna w Jastarni

  Webkamery
  Widok z okien w OW Augustyna w Jastarni. Kamera patrzy w kierunku południowo-zachodnim. Zdjęcie odświeżane jest codziennie, co 60 minut w ciągu dnia (w nocy widać tylko "ciemność").
 • BreBrokers - notowania ciągłe

  Notowania on-line
  Notowania ciągłe on-line na stronie domu brokerskiego BRE Banku S.A. Inwestorzy znajdą tu aktualne ceny akcji, funduszy, notowania kontraktów i warrantów.
 • Motylek

  Hotele i pensjonaty
  Strona agencji turystycznej, zajmującej się głównie organizacją wycieczek do Pragi (zakwaterowanie, zwiedzanie miasta, serwisowanie wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych), zarówno dla turystów indywidualnych jak i zorganizowanych grup z całego świata. Strona w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i czeskim.
 • OWG - notowania on-line

  Notowania on-line
  Strona pozwala nam śledzić aktualne notowania z warszawskiego parkietu.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Grafiki pracy online ::

Nasza ocena:
Adres: http://eplanist.com

Ulica: Poleska 24

Miasto: Katowice
Kod: 40-733
NIP:

Telefon:
Opis:

Wśród aplikacji służących do automatyzacji tworzenia grafików pracy na szczególną uwagę zasługuje niewątpliwie Eplanist – dostępny online program, dzięki któremu za pomocą jednego kliknięcia dopasujemy grafik do preferencji pracowników i prawa pracy oszczędzając mnóstwo czasu pochłanianego dotąd przez tą czynność. Obsługa aplikacji nie nastręcza żadnych problemów.