Podobne strony

 • Exclusive Club

  Biura matrymonialne
  Strona biura matrymonialnego, które w swojej ofercie ma ponadto: obsługę wieczorów kawalerskich i panieńskich z stripteasem oraz osoby towarzyszące na bankiety, wesela etc. Na stronie zamieszczono oferty pań i panów, z którymi kontakt jest możliwy po uiszczeniu opłaty.
 • Agencja Cateringowa - "fabryka smaQ"

  Catering
  Kompleksowe usługi cateringowe. Organizacja imprez (eventy, wigilie firmowe, bankiety, konferencje, wesela, imprezy okolicznościowe, obiady, lunche, kanapki, tartinki itp). Strona zawiera szczegółowe informacje odnośnie menu, rodzaju organizowanych imprez oraz działalności firmy.
 • 2CYTRYNY - Jolanta Krukowska

  Atrakcje i organizacja imprez
  Firma zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz imprez integracyjnych i okolicznościowych.
 • Najlepsze lokale - najlepsze w Polsce puby, restauracje, kluby, pizzerie

  Serwisy informacyjne
  Jeśli lubisz smaczne jedzenie, dobrą zabawę i szukasz swojego miejsca, to znajdziesz go właśnie z nami. Najlepsze kluby, restauracje, puby, pizzerie w Polsce tylko u nas. Pub we Wrocławiu, a może restauracja w Łodzi czy klub w Bydgoszczy lub Opolu? Sprawdź sam, gdzie warto być!
 • Paintball Kraków

  Sport
  Paintball Center Kraków jest firmą zajmującą się organizacją imprez paintballowych dla firm oraz osób prywatnych. Dodatkowo dla grup zorganizowanych przeprowadzamy imprezy integracyjne, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie. Dysponujemy własnymi markerami paintballowymi renomowanej marki Tippmann. Klienci korzystający z naszej oferty mogą być pewni wysokiej jakości i niezawodności naszego sprzętu, który jest na bieżąco sprawdzany i zawsze gotowy do ciężkiej pracy. Serdecznie zapraszamy.


:: Wieczory kawalerskie ::

Nasza ocena:
Adres: http://kawalerski.funtime.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma zajmuje się organizacją imprez. Głównie są to wieczory kawalerskie i panieńskie. Klienci mogą liczyć na wspaniałą, udaną, beztroską i bezpieczną zabawę. My zajmujemy się wszystkim. Rezerwacją transportu, rezerwacją lokalu, zorganizowaniem różnego rodzaju atrakcji na wieczór. Kreujemy imprezy z dużą dozą szaleństwa, zawsze na poziomie, zawsze w dobrym humorze. Firma Fun Time zaprasza.