Podobne strony

  • tabliczki informacyjne na drzwi

    Firmy wg branży
    OPUS PLUS jest przedsiębiorstwem z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży informacyjno reklamowej. Siedziba naszego biura znajduje się w Poznaniu. Zajmujemy się systemem informacji wizualnej, w oparciu o produkcję gablot i tablic informacyjnych, w tym wewnętrznych i zewnętrznych, korkowych, suchościeralnych lub magnetycznych. Prócz tego w katalogu naszych towarów znajdą Państwo też smycze, kubki, banery, flagi, a także znaki drogowe oraz oznakowania BHP. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, terminowość i atrakcyjne ceny. Szczegóły na witrynie www.
  • www.techgrafq.pl

    Ekonomia
    TechgrafQ z Poznania to lider systemów informacji wizualnej, obróbki CNC i druku wielkoformatowego. Od początku swojej działalności w 2008 r., podjęliśmy współpracę z wieloma podmiotami w zakresie produkcji tablic informacyjnych, gablot reklamowych bądź ścianek wystawienniczych, uzyskując referencje potwierdzające profesjonalizm usług oraz wysoką jakość realizacji. Zajmujemy się także drukiem wielkoformatowym, używając z technologii Roland, umożliwiającej druk w rozdzielczości 1440 dpi. Wszystkie pytania dot. zamówień lub wycen prosimy kierować mailowo. Zapraszamy!


:: TECHGRAFQ Wielkopowierzchniowa reklama podświetlana Poznań ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gablotytablice.pl

Ulica: Kamienna 26

Miasto: Poznań
Kod: 61-423
NIP: 7773087490

Telefon: 61 810 23 75
Opis:

Producent nośników reklamowych, firma TechgrafQ z Poznania, jest ekspertem z bogatym doświadczeniem w branży. Jego specjalnością są reklamy typu citylight, rollposter i podświetlana reklama wielkoformatowa. Propozycja firmy zawiera ponadto tablice informacyjne, gabloty, witacze, pylony i kasetony. Producent zapewnia swoim Klientom indywidualne rozwiązania, zawsze dostosowane do ich potrzeb, a każde zlecenie realizowane jest fachowo oraz terminowo. Mają Państwo zapewniony także montaż i serwis nabytych produktów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej producenta, na której zamieszczone są szczegóły jego oferty.