Podobne strony

 • AMAR Sp.z o.o.

  Meble - handel i produkcja
  Wizytówka producenta wyrobów drewnianych (altany, ławki, kwietniki, fotele itp.).
 • BENIFLOR

  Upominki
  Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów florystycznych (dekoracyjnych). Na stronie znajdziesz katalog produktów i dane samej firmy.
 • Macro-Pool - J. Chojnacki, I. Janczukowicz S.j.

  Inne
  Firma jest producentem i dystrybutorem na rynku krajowym poideł smoczkowych i miskowych dla trzody chlewnej, bydła oraz innych zwierząt hodowlanych, jak również systemów karmienia. W swej ofercie posiada również oparte na nowoczesnej technologii wyroby wyposażenia pomieszczeń inwentarskich. Po szczegółową ofertę zajrzyj na stronę.
 • Wyroby ogrodowe z drewna

  Inne
  Firma Bliźniaki zajmuje się produkcją wysokiej jakości, niepowtarzalnych wyrobów galanterii drewnianej do ogrodu. Szeroki wybór asortymentu z drewna pozwala na całoroczną sprzedaż. Znajdziecie u nas Państwo wyroby dekoracyjne do ogrodu oferowane wczesną wiosną (donice, kwietniki, pergole, budki lęgowe dla ptaków), latem (wiatraki ogrodowe, latarnie morskie, studnie, wozy, taczki, młyny wodne, jak również jesienią i zimą karmniki dla ptaków, oraz przedmioty użytkowe jak meble ogrodowe , płoty osłonowe , podesty drewniane, zabudowy na kosz, budy dla psów i wiele innych.
 • Oferta mebli ogrodowych z litego drewna, w stylu biesiadnym.

  Ekonomia
  Oferujemy wysokiej jakości meble ogrodowe z litego drewna, w stylu biesiadnym. Wykonujemy również altany, domki letniskowe, place zabaw itp. Nasza oferta jest stale poszerzana, dostosowywana do wymagań rynku. Wykonujemy również produkty na zamówienie klienta. Wystawa produktów znajduje się z Busku Zdroju (woj. świętokrzyskie), transport do uzgodnienia na terenie Polski oraz EU.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: budka-legowa.pl producent budek dla ptaków ::

Opis:

Wytwórca budek lęgowych zaprasza do sklepu internetowego. Hitem w ofercie są budki dla ptaków, gdyż za sprawą tego niepozornego gadżetu każdy może mieć udział do ocalania ptaków szczególnie w czasie rozmnażania. Poważna jest także rola dokarmiania ptaków, prowadzimy sprzedaż przeróżnych typów karmników. Schrony dla nietoperzy, które oferujemy są budkami idealnie dostosowanymi. Stosuje się je w celu stwarzania miejsc rozrodczych dla tych istot. Oferowane modele mają przeznaczenie do ochrony wybranych gatunków nietoperzy. Zidentyfikuj całą ofertę budek dla nietoperzy i złóż zlecenie online. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wiadomościami na naszej stronie www.