Podobne strony

 • Hutmen S.A.

  Metale nieżelazne
  Producent wyrobów z metali nieżelaznych: rur miedzianych, drutów i prętów, stopów odlewniczych, spoiw. Spółka prowadzi także skup złomu. Możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem Internetu.
 • TERYS

  Składy budowlane
  Skład opału, materiałów budowlanych, a także skup złomu i metali kolorowych - oto co na swej stronie oferuje firma TERYS s.c.
 • Motatex - Skup złomu Warszawa

  Firmy wg branży
  Skup złomu w Warszawie - Motatex Warszawa oferuje: skup złomu, skup stali, złom kolorowy, rozbiórki, demontaż konstrukcji stalowych, transport, niwelacje terenu, wykopy. Posiadamy własny transport. Do wynajęcia laweta oraz koparko-ładowarka. Nasza firma to gwarancja profesjonalizmu i najwyższej jakości usług. Możemy się pochwalić rzeszą stałych, zadowolonych klientów, a także wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości, regularnie serwisowany. Sprawdź nasze ceny!
 • Recykling elektroniki i kabli

  Elektronika
  Jeżeli nie wiesz komu oddać złom elektroniczny, niedziałające części komputerowe, kable, dyski, obudowy, napędy optyczne, skontaktuj się z firmą DORA. Na Twoje wezwanie przybędą i zabiorą zużyty sprzęt do recyklingu. Recykling to przerobienie elektroniki tak aby nie zaśmiecały środowiska naturalnego. Obecne przepisy recyklingu, Polskie oraz Unii Europejskiej wymagają aby firmy naprawiające elektronikę miały dokumentację przekazywania odpadów do utylizacji. Taką dokumentację wystawia firma DORA.
 • G.M AUTO CZĘŚCI - skup samochodów

  Motoryzacja i transport
  Poszukujesz firmy, która zajmie się Twoim rozbitym samochodem? Nie musisz szukać dalej. Firma G.M. Auto Części posiada największą oraz najnowocześniejszą Stację Demontażu Pojazdów, w której bardzo dobrze zajmiemy się wszechstronnym złomowaniem Twojego pojazdu, pamiętając o trosce o środowisko naturalne. Skupujemy samochody powypadkowe, poleasingowe oraz sprowadzane. W razie potrzeby, możemy przyjechać po Twój samochód w dowolne miejsce na obszarze województwa lubelskiego.


:: www.Skup transformatorów, skup złomu i metali kolorowych ::

Nasza ocena:
Adres: www.kolmet-radomsko.pl

Ulica: Strzałków ul. Reymonta 2

Miasto: Radomsko
Kod: 97-500
NIP: 772-000-47-97

Telefon: 602 460 255
Opis:

Kolmet-radomsko.pl zajmuje się skupem:
- transformatorów używanych,
- transformatorów olejowych,
- transformatorów energetycznych,
- transformatorów troidalnych,
- transformatorów uszkodzonych i sprawnych technicznie.
Oferuje również transport ponadnormatywny i ponadgabarytowy. Prowadzi również skup metali kolorowych i skup złomu. Zapraszamy do sprawdzenia cen naszych usług na stronie firmowej.