Podobne strony

 • Szkoła Alpinizmu "W Pionie"

  Kluby i szkoły alpinizmu
  Szkoła Alpinizmu "W Pionie" prowadzi kursy wspinaczkowe dla początkujących na własnej sztucznej ściance w Warszawie, w skałkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i w Tatrach. Organizuje wyprawy wspinaczkowe, kanioningowe, turystyki górskiej po "via ferratach" i jaskiniowe za granicę.
 • Schronisko PTTK na Hali Krupowej

  Schroniska
  Schronisko na Hali Krupowej znajduje się przy granicy Beskidu Żywieckiego i Makowskiego, pomiędzy Zawoją, Jordanowem i Zubrzycą, około 10 km na północny wschód od Babiej Góry. Ośrodek oddaje do dyspozycji swoich gości 38 miejsc noclegowych w sześciu wygodnych pokojach. Na stronach serwisu znajdują się dokładne informacje o schronisku, jego położeniu, cenach, organizowanych imprezach ponadto wielbiciele turystyki górskiej znajdą tu opisy szlaków i rekomendowanych tras, informacje o warunkach narciarskich i pogodzie. Warto dodać, że podstawowe informacje o schronisku są tu streszczone w kilkunastu językach - w tym po japońsku!
 • Klub Karpacki

  Turystyka górska
  Strony Klubu Karpackiego służą dwóm zasadniczym celom: szukaniu nowych osób, które chciałyby uczestniczyć w wyjazdach klubu oraz wspieraniu bieżącej działalności turystycznej osób na stałe związanych z Klubem Karpackim.
 • Ośrodek Narciarski STOŻEK

  Ośrodki, wyciągi
  Bacówka przy dolnej stacji wyciągu orczykowego oraz schronisko PTTK oferują miejsca noclegowe oraz bazę gastronomiczną. Ośrodek zaprasza wycieczki, kolonistów i uczestników zielonych szkół, słynie z profesjonalnej organizacji zawodów narciarskich. Z jego inicjatywy wytyczono slalom gigant z elektronicznym pomiarem czasu.
 • Backpacker's Tips

  D
  Podróże, turystyka górska, wspinaczka, climbing, psychologia, medytacja, media, ekonomia - to główne zainteresowania Rafała, który dzieli się nimi na swojej prywatnej stronie. Bardzo interesują go również podróże w dalekie zakątki świata. Prezentowane są tutaj informacje dla podróżników, obieżyświatów, kilka ciekawych zdjęć.


:: Alpinus.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.alpinus.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Zakopanem, albo jaka jest pogoda w Dolinie Chochołowskiej, sprawdź wszystko na stronie Alpinus. To miejsce, w którym każdy miłośnik gór znajdzie coś dla siebie. Portal skupia się na informacjach, dotyczących polskiej strony Tatr. Podgląda najpiękniejsze miejsca okiem kamer TOPR.