Podobne strony

 • Centrum Karier AGH w Krakowie

  Organizacje studenckie
  Prezentacja niekomercyjnej działalności Centrum w zakresie przygotowywania studentów do wejścia na rynek pracy (szkolenia, warsztaty, doradztwo) oraz pośredniczącego między pracodawcami a studentami (targi pracy, bank ofert pracy).
 • Tomasz Pędrys

  P
  Chciałbyś może wybrać się w Tatry lub odwiedzić któryś z zamków na Szlaku Orlich Gniazd? Dla tych niezdecydowanych i tych którzy widzieli a zapomnieli Tomek przygotował galerię własnych zdjęć upamiętniających jego wyprawy w Tatry oraz szlakiem polskich zamków. Dodatkowo kilka zabawnych mp3 oraz życiorys Tomka Pędrysa.
 • Mateusz Boczar

  B
  Na swojej stronie internetowej Mateusz Boczar dokonał autoprezentacji - życiorys oraz słów kilka na temat osiągnięć zawodowych.
 • Sieciowy Przewodnik po Ofertach Pracy w Internecie

  Ogłoszenia
  Serwis skierowany jest przede wszystkim do osób, które poszukują pracy. Znajdziecie tu listę ofert pracy w Internecie, a także porady i wskazówki jak napisać poprawnie CV i list motywacyjny. W serwisie zamieszczono oferty pracy oraz baza ponad 220 agencji doradztwa personalnego. Serwis oferuje też możliwość dodawania ofert dla firm doradztwa personalnego.
 • Serwis Rekrutacyjny - HRK

  Ogłoszenia
  HRK.PL portal rynku pracy. Zaawansowane narzędzie do prowadzenia rekrutacji zawierające bazę CV i setki ofert pracy czołowych pracodawców oraz serwis informacyjny - artykuły z zakresu zarządzania i kariery, porady konsultantów oraz baza wiedzy.


:: BestCV.eu - jak napisać CV? ::

Nasza ocena:
Adres: http://bestcv.eu/

Ulica: Przemysłowa

Miasto: Różan
Kod: 06-230
NIP:

Telefon:
Opis:

BestCV.eu oferuje profesjonalne szablony cv dla osób poszukujących pracy we wszystkich branżach i aplikujących na różne stanowiska. W pakiecie z cv znajdą Państwo również szablony listów motywacyjnych i referencji w różnych wersjach kolorystycznych. Po dokonaniu płatności pliki są od razu dostępne do pobrania. Edycja jest możliwa w programie Word. Należy uzupełnić szablon cv swoimi danymi, zapisać w pdf i gotowe – wymarzona praca będzie teraz na wyciągnięcie ręki!