Podobne strony

 • Pokemon

  Komiks
  Znajdziesz tutaj kilka screenów z filmu i opis gier. Ponadto możesz obejrzeć obrazki z filmu.
 • Pokemon Area

  Film animowany
  Na tych stronach poznasz bliżej swoich ulubionych bohaterów (Pokedex), ściągniesz pokemonowe tapety, obejrzysz galerie rysunków, ikonki (screeny w 3D oraz 2D), animowane gify. Ponadto zagraj w gry z pokemonami, zobacz filmiki i posłuchaj dźwięków. Znajdziesz tu również treść poszczególnych odcinków, recenzje i opisy filmów oraz karty.
 • Pokemon Service

  Manga i anime
  Pokemon, pokemon i pokemon - tak pokrótce możnaby określić treść strony. Znajdziesz tu więc animowane gify, tapety, solucje do gier, opisy bohaterów, obrazki, klasyfikację pokemonów i wiele innych rzeczy związanych z czym? Oczywiście z POKEMONAMI!
 • Pokefan

  Manga i anime
  Na stronie znajdziesz odnośniki do kilku witryn dla Pokemaniaków.
 • Strona Jakuba Olkiewicz

  Na emulatory
  Na stronie znajdziesz emulator GameBoy'a, kilka gierek (głównie Pokemony) oraz tapety i ikony.


:: pokefani.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://pokefani.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Pokefani.pl – nowy portal internetowy, całkowicie poświęcony tematyce wracającej do łask, choć w innej odsłonie, gry w Pokemon Go. Bez względu na to, czy jesteś już nałogowym łapaczem tych przebiegłych stworzeń, czy dopiero łapiesz pokemonowego bakcyla, znajdziesz tu coś dla siebie. Objaśniamy zasady gry, opisujemy Pokemony i przedmioty, które posłużą Ci do ich łapania. Dla bardziej doświadczonych newsy, konkursy i porady, m.in., jak zdobywać Pokecoins i zwiększyć CP Pokemona. Zostań Pokefanem j

Słowa kluczowe: