Podobne strony

 • HBR Instalacje Grzewcze i Sanitarne

  Technika grzewcza
  Firma zajmuje się montażem wewnętrznych instalacji wodnych, grzewczych, solarnych, kanalizacyjnych i gazowych w domach jednorodzinnych. Obszar działania to oklice miast: Olsztyn, Dobre Miasto, Lidzbark W., Bartoszyce, Kętrzyn, Reszel, Bisztynek, Biskupiec.
 • Piece

  Technika grzewcza
  Serwis zawierający informacje i porady na temat różnych rodzajów pieców do centralnego ogrzewania.
 • Www.Kotly-Bialek.pl - Kotły Pleszew

  Dom i wnętrza
  Piec centralny to niezbędny element wyposażenia każdego domu piętrowego. Wybór pieca może być naprawdę trudnym zadaniem, gdyż na rynku mamy dostęp do setek różnych producentów. Jeśli szukacie sprawdzonych i najlepszych pieców CO2, to zapraszamy na zakupy do naszej firmy. Oferujemy najlepsze piece w przystępnych cenach.


:: Piecokuchnia ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.piecokuchnia.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma oferuje sprzedaż urządzeń firmy Kalvis, które są funkcjonalnym kotłem grzewczym i piecem kuchennym w jednym. Piecokuchnia to gwarancja wielu zalet – bez zużycia energii, stały dostęp do nagrzanej płyty kuchennej, możliwość palenia węglem, drewnem, brykietem. Urządzenia firmy Kalvis zapewniają bezawaryjne działania na długi czas. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.