Podobne strony

 • Agencja Reklamowa Padjas

  Reklama
  Agencja opracowuje misje i strategie reklamowe dla firm i produktów. Zajmuje się projektowaniem i nadzorem poligraficznym wszelkiego rodzaju druków (od ulotki poprzez inserty po billboardy). Oferta Agencji to również wszelkiego rodzaju formy z zakresu CI (loga, listy, identyfikatory, gadżety) oraz elementy z zakresu wyposażenia wnętrz i wystawiennictwa. Agencja przygotowuje również kompletne kampanie reklamowe w radiu - od produkcji reklamy, przez wybór stacji po monitorowanie reklam.
 • Luna Art.

  Dokumentacja budowlana
  Zakład przygotowuje ekspertyzy techniczne, kosztorysy, plany budowlane, koncepcje programowo-przestrzenne, opracowania z zakresu inżynierii ruchu drogowego. Prowadzi badania geologiczne, ekspertyzy oddziaływania na środowisko. Na stronie szczegółowa oferta usług, lista zrealizowanych projektów, adresy kontaktowe.
 • TECH-BUD

  Usługi ogólnobudowlane
  Strona firmy budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego i hoteli, banków oraz biur. Na stronie lista świadczeń których podejmuje się firma i dane adresowe.
 • Deko

  Przygotowywanie stoisk
  Projektuje: wnętrza biurowe, sklepowe i mieszkalne, stoiska targowe i handlowe, indywidualne systemy targowe.
 • Art. Expo

  Przygotowywanie stoisk
  Wykonujemy jako nieliczni w środowisku wystawienniczym stoiska nietypowe o bardzo wysokim standardzie, często wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania zawarte w projektach autorskich. Ponadto, wykonujemy stoiska o typowej zabudowie systemowej, jak również zajmujemy się wystrojem wnętrz stałych (sklepów i biur).


:: Pimtek.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://pimtek.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukając idealnych mebli do kuchni warto rozważyć zakup mebli na wymiar, które będą odpowiadały wszystkim Państwa oczekiwaniom. Warszawska firma Pim Tek od prawie 15 lat wykonuje meble na wymiar. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki któremu tworzymy projekty w 100% spełniające oczekiwania naszych klientów. Oferta firmy Pim Tek to nie tylko meble kuchenne, lecz także wyposażenie salonu oraz jadalni.