Podobne strony

 • NewVision - tworzenie i promocja stron WWW

  Usługi projektowania www
  Tworzymy niepowtarzalne strony internetowe, proponujemy oryginalne rozwiązania oraz kompleksowość usług. Cenimy jakość oraz terminowość.
 • Blue Vision - Agencja Komunikacji Interaktywnej

  Projekty internetowe
  Świadczymy profesjonalne usługi SEO, SEM, prowadzimy kampanie Adwords. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty Google Advertising Professional. Pozycjonowanie w wynikach naturalnych oferujemy od 2001. Tworzymy serwisy internetowe, rozbudowane platformy B2B.
 • Oak Media - reklama w Internecie

  Firmy wg branży
  Oak Media specjalizuje się w reklamie w Internecie. Prowadzimy działania w zakresie pozycjonowania stron oraz reklamy w linkach sponsorowanych, poparte kilkuletnim doświadczeniem. Tworzymy kreacje e-mailingowe oraz wysyłamy je do tysięcy firm w całej Polsce. Dla zainteresowanych tematyką social media prowadzimy działania w zakresie ePR na forach internetowych oraz w serwisach społecznościowych. Oferujemy także realizację reklam kontekstowych w bardzo szerokim zakresie.
 • XAOO - agencja interaktywna

  Komputery i internet
  XAOO to agencja interaktywna z Krakowa, której misją jest zapewnienie klientom skutecznej obecności w internecie. Oferuje tworzenie stron internetowych, budowanie aplikacji www, projektowanie ecommerce. Obsługuje sklepy internetowe. Realizuje skuteczne kampanie social media i działania e-PR. Marketing internetowy rozumie, jako odmienny od marketingu w tradycyjnych mediach. Wykorzystuje marketing szpetany (buzz, womm), marketing wirusowy (viral), video marketing i marketing rekomendacji.
 • Conversion: analityka internetowa i optymalizacja konwersji

  Komputery i internet
  Zyskaj więcej klientów bez wydawania kolejnej złotówki na reklamę i inwestuj w trafne działania online na podstawie solidnych danych. Dwa powyższe zdania określają obszar kompetencji Conversion: analitykę internetową i optymalizację konwersji. Nasi konsultanci to eksperci Google Analytics, Google Website Optimizer oraz członkowie Stowarzyszenia Analityki Internetowej.


:: Analityka internetowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.strefasem.pl

Ulica: Gałczyńskiego 49

Miasto: Elbląg
Kod: 82-300
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skutecznymi działaniami w zakresie marketingu internetowego, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu z firmą Strefa SEM. Jednakże uprzednio prosimy o zapoznanie się z jej stroną internetową, na której zostały umieszczone najbardziej istotne informacje. Strefa SEM to doświadczenie, profesjonalizm, kreatywność, a co najbardziej istotne, całkowita gwarancja sukcesu.