Podobne strony

 • Centralne Biuro Skierowań ZDRÓJ

  Sanatoria i uzdrowiska
  CBS pośredniczy w załatwianiu wczasów leczniczych w Busku-Zdroju. Zaprasza tutaj po zdrowie, relaks (imprezy kulturalne i sportowe), wypoczynek. Strona zachwala piękno miasta i okolic, zalety wód leczniczych. Na stronie znajdują się rówbież: historia miasta i uzdrowiska, informacje o leczeniu, opis dojazdu, możliwości rezerwacji, cennik.
 • Intimex

  Genetyka
  Firma Intimex zajmuje się przede wszystkim sprzedażą odczynników z zakresu biologii molekularnej, badań nad stresem oksydacyjnym, diagnostyki medycznej i sprzętu laboratoryjnego.
 • Łuszczyca

  Medycyna i zdrowie
  Portal poświęcony łuszczycy, a także choroby współistniejącej - łuszczycowemu zapaleniu stawów. W serwisie można znaleźć informacje i porady na temat tych chorób, metody lecznicze, opisy i opinie dotyczące leków, suplementów i ziół, które działają leczniczo. Treści w serwisie są napisane w sposób zrozumiały dla wszystkich - bez zbędnych trudnych pojęć. Dla osób odwiedzających stworzone zostało także forum dyskusyjne.
 • RZS - Reumatoidalne Zapalenie Stawów

  Medycyna i zdrowie
  Blog osoby chorej na RZS, na którym znajdują się informacje na temat reumatoidalnego zapalenia stawów takie jak: objawy, leczenie (standardowe, biologiczne), konsekwencje choroby. Dodatkowo znajdują się artykuły, wiadomości, statystyki, fakty i mity nt. reumatoidalnego zapalenia stawów.
 • RZS - Reumatoidalne Zapalenie Stawów

  Medycyna i zdrowie
  Strona o RZS (Reumatoidalne Zapalenie Stawów), na której są publikowane najnowsze informacje, artykuły, wiadomości na temat Reumatoidalnego Zapalenia Stawów. Dostępny jest również blog - dziennik osoby chorej na RZS (gościec), w którym opisywane są codzienne zmagania z chorobą. Na stronie poruszane są także zagadnienia takie jak: objawy RZS, leczenie standardowe i leczenie biologiczne a także sposoby radzenia sobie z chorobą.


:: Reumatolog ::

Nasza ocena:
Adres: http://reumatolog.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Każdy kto zajrzy na naszą stronę może tutaj znaleźć wiele ciekawych informacji, które odnoszą się do kwestii związanych z reumatyzmem. Staramy się przygotowywać różnorakie propozycje dla osób wymagających. Jeśli chcecie wiedzieć jak można sobie poradzić z reumatyzmem to na naszej stronie będziecie mogli coś odpowiedniego dla siebie znaleźć i będą tutaj takie informacje, które mogą mieć znaczenie i ułatwią Wam pokonanie przykrego problemu.