Podobne strony

 • 30 TON

  Listy przebojów
  Codzienna Gazeta Muzyczna. 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę: plotki ze świata muzyki, informacje o płytach i koncertach, ciekawostki, nowości.
 • Elvis - Serwis Muzyczny

  Serwisy informacyjne
  Serwis muzyczny, w którym znajdziemy aktualne informacje o nowościach muzycznych oraz o możliwości zamawiania kaset i płyt.
 • CyberMuzyka

  Serwisy informacyjne
  Internetowy serwis muzyczny CyberMuzyka. Znajdziemy w nim informacje o koncertach, nowych płytach, listy przebojów i wiele innych zagadnień.
 • Polish Art.-Rock Net Caladan

  Serwisy informacyjne
  Świetne źródło wiedzy o polskim rocku progresywnym i nie tylko.
 • Blues.pl

  Blues
  Bardzo dobry serwis bluesowy, a wnim historia gatunku, ludzie bluesa, spis klubów, festiwali, koncertów, aktualności i wiele innych informacji.


:: Portal muzyczny oraz wyszukiwarka zespołów i koncertów ::

Opis:

Newsy ze świata muzyki dostarczy nam witryna Music Zone, dzięki której będziemy mogli być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami muzycznymi. W sprawdzeniu potrzebnych informacji pomoże nam wyszukiwarka imprez. Wskaże, w których miastach będą odbywały się koncerty naszych ulubionych zespołów. Ponadto ciekawe recenzje płyt, fotorelacje z imprez. Nasze życie będzie mogło być wypełnione wydarzeniami muzycznymi, w związku ze stałym dostępem do informacji, jakie będziemy mogli czerpać z tej strony