Podobne strony

 • Westimex

  Wyposażenie wnętrz
  Producent artykułów dekoracyjnych do wnętrz oraz ogrodów. W programie produkcji znajduja się krasnale, donice drewniane, bibeloty, szkło dekoracyjne, obrazki ze skóry. Na stronie katalog produktów, walizki szklane, metaloplastyka i miejsce na korespondencję.
 • Gliwicki rynek

  Ratusze
  Gliwicki rynek należy do największych na Górnym Śląsku. Centralnym punktem rynku jest ratusz. W zachodniej części rynku na cokole w prostokątnym basenie znajduje się fontanna z piaskowca J. Nietschego 1794 roku - postać Neptuna na delfinie. Na stronie także o innych architektonicznych i historycznych ciekawostkach związanych z gliwickim rynkiem.
 • Hortus

  Kwiaty, ogrody, dom
  Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem różnych typów ogrodów otaczających domy i posiadłości oraz terenów zielonych towarzyszących wszelkim obiektom firmowym i użyteczności publicznej. Strona zawiera informacje o firmie, zrealizowanych projektach oraz cennik oferowanych usług i produktów.
 • Z&Z Stein

  Kamieniarstwo
  Firma produkuje galanterię z piaskowca, m.in. fontanny, rzeźby, poidełka. Świadczy także usługi w zakresie renowacji zabytków oraz zajmuje się architekturą. Na stronie info o firmie, referencje, a także możliwość zamówienia katalogu wyrobów.
 • Torso

  Firmy, pracownie
  Strona pracowni rzeźbiarskiej "Torso", zajmującej się rzeźbieniem modeli przeznaczonych do wykonania form odlewniczych. Oferuje ona m.in. figury dekoracyjne i ogrodowe, postacie zwierząt, elementy architektoniczne itp. Na stronie znajdziesz więcej informacji o firmie i jej ofercie oraz zobaczysz przykładowe prace.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Fontanny i figury ogrodowe Cadekor.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.cadekor.pl

Ulica: Wiślańska 4a

Miasto: Żory
Kod: 43-246
NIP: 9372565306

Telefon: 695432271
Opis:

"Ogród powinien przede wszystkim dawać szczęście i ożywiać umysł swoim pięknem"

Gertrude Jekyll
Projektantka ogrodów

Podstawą naszej działalności jest sprzedaż bonsai ogrodowych, krzewów formowanych i wyrobów dekoracyjnych przeznaczonych między innymi do urządzania ogrodów prywatnych, hoteli, ogródków kawiarnianych, terenów rekreacyjnych, budynków mieszkalnych. Przedmioty, które oferujemy wybieramy z najwyższą starannością, aby stały się źródłem radości i służyły jak najdłużej.