Podobne strony

  • Akademia Tańca ESENS

    Kursy tańca
    Kursy tańca na różnych poziomach zaawansowania dla par, hobby oraz sportowego. Na stronie m.in.: o Akademii, oferta, plan zajęć, zdjęcia i kontakt.
  • OMEGA - warsztaty taneczne

    Ekonomia
    Polecamy ciekawą ofertę kursów oraz szkoleń w Wałczu. Jesteśmy firmą, która z powodzeniem i doświadczeniem, od lat zajmuje się przygotowaniami do testów młodzieży. Z nami egzaminy szóstoklasisty, testy gimnazjalne czy matura to pestka! Absolwenci szkół mogą tymczasem skorzystać z licznych kursów doszkalających oraz zawodowych. Dorośli i dzieci znajdują u nas kursy taneczne i zajęcia językowe na najwyższym poziomie. Jak się nazywamy? Jesteśmy Centrum Nauki Omega w Wałczu. Poznajcie szczegółową ofertę naszych kursów a także zapoznajcie się z opiniami byłych uczestników. Oferujemy interesujące pakiety rodzinne, korzystne, konkurencyjne ceny a także darmowe testy kwalifikacyjne, konwersacje oraz pomoce naukowe. Wejdźcie na naszą stronę internetową, a tam dowiecie się znacznie więcej. Pospieszcie się, ilość miejsc na kursy ograniczona!


:: Zajęcia dla dzieci Łódź Piaskownica ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.piaskownica.eu

Ulica: Szewska 1/20

Miasto: Łódź
Kod: 94-855
NIP:

Telefon:
Opis:

Poznaj zasady chemii i fizyki poprzez rozmaite i ciekawe eksperymenty. Teraz dzieci mogą poznać prawa i twierdzenia z przedmiotów ścisłych poprzez zabawę. Ta forma pozwala na przyswojenie wiedzy w szybki sposób. Na zajęciach Eko- Biolog zaznajamiamy dzieci z otaczającą przyrodą. Poznamy tajniki DNA oraz RNA oraz wszelkie tajemnice z nimi związane. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z klas 2-4.