Podobne strony

 • HELP Jerzy Garlicki

  Usługi serwisowe
  Firma oferuje usługi "pogotowia komputerowego" - usuwa awarie, naprawia twarde dyski, odzyskuje dane, wykrywa wirusy. Ponadto projektowanie i instalacja sieci komputerowych, doradztwo.
 • Recycling kabli miedzianych i aluminiowych

  Recycling
  Na stronie możesz zobaczyć jak wygląda granulator do kabli i przewodów, poznasz jego dane techniczne i schemat budowy oraz dowiesz się jakie są warunki dostawy. Ponadto uzyskasz informacje na temat recyklingu odpadów kablowych i przewodów oraz ich skupu przez firmę.
 • Ontrack Data Recovery - odzyskiwanie danych

  Odzyskiwanie danych
  Odzyskiwanie Danych Data Recovery - MBM Komputer Katowice. Firma jest oficjalnym partnerem firmy Ontrack i zajmuje się odzyskiwaniem utraconych danych - wszystkie systemy, wszystkie media, także uszkodzenia mechaniczne. W swojej ofercie posiada zdalne odzyskiwanie danych przez internet.
 • Akhem-Recykling

  Recycling
  Firma działa na rynku usług recyklingowych. Zajmuje się m.in. recyklingiem kabli miedzianych i aluminiowych, skupem i transportem złomowych kabli i przewodów oraz sprzedażą maszyn do recyklingu. Na stronie więcej szczegółów na temat oferty, dane teleadresowe oraz mapa dojazdu.
 • Stena Metall

  Recycling
  Stena Metall jest szwedzkim koncernem działającym od ponad 60 lat w branży recyklingu i obecnie jest liderem w Skandynawii w tej dziedzinie. Zajmuje się odzyskiem i przygotowaniem do recyklingu metali i papieru, złomu elektronicznego, odpadów szkodliwych i substancji chemicznych. Działalność koncernu obejmuje również międzynarodowy handel stalą, metalami kolorowymi i ropą naftową. W 2001 r. koncern rozpoczął działalność w Polsce, inwestując w branżę przerobu złomu metali żelaznych i kolorowych. W 2004 r. rozszerzył zakres działalności o skup i przetwórstwo makulatury oraz złomu elektronicznego.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Odzyskiwanie danych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.labmedia.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli masz problem z dowolnym nośnikiem danych, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci mają wiele lat doświadczeń oraz ogromną wiedzę. Do wykonywania usług używają profesjonalnego sprzętu. Wiele razy dochodziło do sytuacji, w której firma zawdzięcza nam uratowanie się przed stratami finansowymi. Osiągamy światowy standard w skuteczności odzyskiwania danych. Na stronie możecie zobaczyć referencje. Firma mieści się we Wrocławiu, ul. Unruga 30/2.