Podobne strony

  • Karos Łomianki

    Hamulce
    Membrany hamulcowe i inne wyroby do pneumatycznych układów hamulcowych samochodów ciężarowych oraz do innych zastosowań. Strona zawiera informacje o firmie i oferowanych wyrobach.
  • www.lender.pl

    Firmy wg branży
    Amortyzatory i uszczelki gumowe wysokiej jakości zapewnia firma Lender z Polic Polska. Dostarczamy produkty wielu gałęziom przemysłu: stoczniom, zakładom chemicznym i kablowym. W ofercie posiadamy m. in. pasy gumowe, osłony harmonijkowe, amortyzatory i uszczelki gumowe. Działamy na rynku od 1993 roku. Podejmujemy się również produkcji prawie każdego nietypowego detalu, poszerzając zestaw produktów. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów gumowych w wielu praktycznych modelach. Nasze rozwiązania mają użytek w różnych sektorach przemysłu oraz w transporcie. Zapraszamy do współpracy!


:: PIONIER JAWOR zderzaki gumowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pionier-jawor.pl

Ulica: ul. Cicha 2a

Miasto:
Kod: 59-400
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Od 1991 roku firma PIONIER Jawor wyposaża różne gałęzie przemysłu w specjalistyczne wyroby techniczne z gumy, silikon i kauczuku. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy produkty z granulatu gumowego, podgumowane tkaniny sanitarne, wyroby elektrotechniczne, elementy sprzęgieł, gumowe części do sprzęgieł, maszyn, pomp jak i wyposażenie statków bądź łodzi. Na życzenie tworzymy także formy i przyrządy do produkcji wyrobów. Naszymi odbiorcami są zarówno krajowe jak również zagraniczne przedsiębiorstwa. Aby dowiedzieć się więcej albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.