Podobne strony

 • PROMAX

  Materiały termoizolacyjne
  Zakład produkcji elementów styropianowych. W ofercie sprzedaży posiada płyty styropianowe, kształtki styropianowe, regranulat mielony. Na stronie zalety styropianu, opinie techniczne, charakterystyka produktów i sieć dystrybucji.
 • ROMINCO POLSKA - surowce mineralne

  Surowce mineralne
  Firma, należąca do ROMINCO GROUP OF COMPANIES, oferuje kompleksowe zaopatrzenie w surowce mineralne. Na stronie znajdziesz szczegółowy ich wykaz oraz informacje o firmie, jej referencje i listę partnerów.
 • Producenta wyrobów wermikulitowych w Polsce

  Firmy wg branży
  Europejska Grupa Wermikulitowa Sp. z o.o. powstała z uwagą o wzrastającym zapotrzebowaniu sektora gospodarczego na wysokiej klasy wyrób określany mianem wermikulitem. Wermikulit wyprzedawany przez nasze przedsiębiorstwo, to wysokiej jakości wyrób zmniejszający skłonność poszczególnych elementów budynków na zapalenie. Nasz produkt znalazł już setki tysięcy odbiorców z całej Europy, a zapotrzebowanie na nasze produkty nieprzerwanie wzrasta. Posiadamy ogromne praktyki, wskutek czemu oprócz wysokiej klasy wyrobem, świadczymy też fachowe usługi konsultacyjne. Jesteśmy jednym z niewielu Polskich producentów wermikulitu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Bauwer sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Firma Bauwer to producent wermikulitu i płyt wermikulitowych. W ofercie ponadto perlit ekspandowany oraz tynki termoizolacyjne i dedykowane systemy izolacji kominków. Zapraszamy do współpracy.
 • GLOBAL MINERAL GROUP Sp z o.o.

  Firmy wg branży
  W naszej ofercie posiadamy wszystkie frakcje wermikulitu surowego i ekspandowanego, wszystkie grubości i gęstości płyt, kształtek i formatek wermikulitowych (płyty termoizolacyjne, ognioodporne i akustyczne), a także mieszanek tynkarskich „VERMIZOL”. Nasze wyroby sprawdzają się jako bariery termoizolacyjne, ognioochronne, akustyczne, a także odgrywają istotną rolę w metalurgii, ekologii, rolnictwie i ogrodnictwie. Podczas bezpośredniego działania ognia oraz wysokich temperatur nie wydzielają szk


:: Vermeko - wermukulit i izolacja ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.vermeko.eu

Ulica: Rapackiego 12

Miasto: Lublin
Kod: 20-150
NIP: 7123312597

Telefon:
Opis:

Jesteśmy firmą,która z sukcesami działa na rynkach międzynarodowych od 1998 roku,a obecnie nasi pracownicy specjalizują się w pracy z ekologicznymi materiałami izolacyjnymi jakimi są płyty wermikulitowe,wermikulit ekspandowany oraz wermikulitowe produkty pochodne.Nasze centrum logistyczne znajduje się w Lublinie,skąd wysyłane są wszystkie aktualne zamówienia.W skład naszej oferty wchodzą płyty ogniotrwałe,płyty termoizolacyjne,kształtki i formatki kominkowe,izolacje kotłów centralnego ogrzewania