Podobne strony

 • Borex

  Składy budowlane
  Centrum dystrybucji materiałów budowlanych znanych producentów kominów, bloczków gipsowych, chemii budowlanej i innych. W serwisie szczegółowa oferta poddostawców z cennikiem, parametrami oraz zastosowaniem ich produktów. Także lokalizacja i dojazd.
 • WENA

  Składy budowlane
  Firma handlowa sprzedaje systemy dachowe w tym asortyment dachówek, instalacje odprowadzania wody, okna i kominy oraz akcesoria montażowe. W witrynie prezentacja skróconej oferty handlowej, lista oddziałów regionalnych i dane kontaktowe.
 • Agrostar

  Materiały wykończeniowe
  Firma oferuje materiały budowlane i wykończeniowe (pokrycia dachowe, systemy kominowe, hydroizolacje, klinkier, cegła i inne).
 • PHU "Serwis Dach"

  Pokrycia dachowe
  Strona hurtowni zajmującej się handlem pokryciami dachowymi każdego rodzaju. Posiada szeroki asortyment, z którym można zapoznać się na stronie.
 • MK Sp. z o.o.

  Dachy, kominy
  Oferta firmy obejmuje: kominy, systemy kominowe, kolektory słoneczne, grzejniki łazienkowe, skrzynki na listy, szafki gazowe, wyroby ze stali nierdzewnej, nasady kominowe, neutralizatory skroplin, szafki wlewu oleju oraz wypalanie laserem. Na stronie znajdziesz zilustrowany zdjęciami szczegółowy katalog wyrobów z cennikiem, poznasz ofertę Centrum Laserowego oraz obejrzysz prezentację multimedialną. Jest też lista dystrybutorów, referencje i oprogramowanie do pobrania.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Kominy sklep ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tanie-kominy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Planujesz zmianę swojego komina, ale jeszcze nie kupiłeś nowego? Jeśli tak, to wspaniale. Masz dużo czasu na zapoznanie się z naszymi ofertami. Zapraszamy Cię na http://www.tanie-kominy.pl, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw tanich, ale solidnych kominów. Jesteśmy przekonani, że wybierając nas zapewnisz sobie bezpieczeństwo. Zapraszamy na zakupy.