Podobne strony

 • AGlomerat - Biuro Nieruchomości

  Agencje nieruchomości
  Strona krakowskiego biura nieruchomości "AGlomerat". Aktualne oferty mieszkań, lokali, domów, działek i innych obiektów w obrębie Małopolski.
 • BPN - Biuro Pośrednictwa Nieruchomości - Elbląg

  Agencje nieruchomości
  Biuro powstało w 1994 roku jako jedna z pierwszych agencji nieruchomości na rynku elbląskim. Firma jest członkiem Polskiej Federacji Nieruchomości, członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także członkiem założycielem Elbląskiej Korporacji Nieruchomości. Swoim obszarem działania obejmuje miasto Elbląg i teren dawnego województwa elbląskiego. Z ofertą firmy zapoznasz się na stronie.
 • Kup Sprzedaj Biznes.Pl

  E-biznes
  Bezpłatne ogłoszenia i oferty: kupię bądź sprzedam biznes, pozyskam wspólnika, sprzedam/kupię nieruchomość komercyjną, szukam doradcy biznesowago.
 • VeryGoody.com

  Serwisy informacyjne
  Wszystko do wynajęcia w jednym miejscu.
 • Nieruchomości Warszawa

  Firmy wg branży
  Grunty, działki, hale magazynowe, biurowce klasy A, centrum Logistyczne, powierzchnie magazynowe i przemysłowe, parki logistyczne, lokale komercyjne i inne nieruchomości Warszawa. Agencja Jartom zaprasza - na stronie aktualne oferty nieruchomości. Zapraszamy - centra dystrybucyjne, działki przemysłowe, grunty, magazyny, prologis, Diamond Business Center, Panattoni Park, nieruchomości Warszawa. Pośrednictwo i doradztwo - najem, wynajem, sprzedaż i budowa. Usługi to pośrednictwo i doradztwo.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: 4invest Nieruchomości Komercyjne i Inwestycyjne ::

Nasza ocena:
Adres: www.4invest.eu

Ulica: Mickiewicza 15

Miasto: Katowice
Kod: 40-092
NIP: 6411887189

Telefon: 32/3404832
Opis:

Biuro 4invest Nieruchomości Komercyjne działa na Śląskim rynku nieruchomości od 2003 r. Usługi agencji to doradztwo, pośrednictwo, komercjalizacja, aukcje, przetargi, sprzedaż, wynajem i skup nieruchomosci. Firma obsługuje obiekty małe i duże, budynki, lokale użytkowe i tereny, w tym powierzchnie handlowe, przemysłowe, biurowe, inwestycyjne, dochodowe i nierentowne wymagające restrukturyzacji. 4invest jest członkiem RIG w Katowicach.