Podobne strony

 • Strona domowa jachtu Antica

  Z podróży
  Na stronie domowej "Aticy" - jachtu zudowanego w Ustce - znajdziesz, ilustrowane zdjęciami, opisy rejsów, w które popłynął tytułowy jacht.
 • Aspekt

  Wagi i kasy fiskalne
  Dystrybutor technologii kodów kreskowych. Oferta obejmuje propozycje rozwiązań sprzętowych, programowych oraz rozwiązań systemowych.
 • Idaga

  Osprzęt telekomunikacyjny
  Autoryzowany dealer firmy Brother w dziedzinie drukarek drukujących opisowe etykiety samoprzylepne. Prezentacja produktów, cennik formularz zamówień.
 • Strona Birofilistów

  Piwo, wino, trunki
  Strona Radosława Kwietnia pozwoli zapoznać się z tajnikami piwnymi jak i z dziwnymi ludźmi zbierającymi etykiety piwne: historia piwa, historie browarów, zdrowotne właściwości piwa, przewodnik po etykietach z całego świata oraz po światowych odmianach piwa, gry on-line, relacja z giełdy birofilistycznej.
 • CyberSails - Internetowy Serwis Sportów Wodnych

  Serwisy informacyjne
  Duży zbiór odsyłaczy na strony związane ze sportami wodnymi, m.in. na: czartery, rejsy, regaty, jachty, szkutnictwo, osprzęt, wyposażenie, pontony, silniki, żagle, windsurfing, nurkowanie, ekwipunek, ubezpieczenia, pogody, i inne.


:: Internetowy kurs żeglarski ::

Opis:

Internetowy kurs szkoli z zakresu: locji rzecznej, etykiety jachtowej i flagowej, węzłów żeglarskich, czyli z zakresu wiedzy potrzebnej do zdobycia stopnia żeglarza jachtowego.