Podobne strony

 • Szczyrk online.eu - atrakcje turystyczne i noclegi

  Informatory
  Szczyrk online.eu - noclegi, atrakcje turystyczne, informacje, aktualności, kultura i rozrywka.
 • Szczyrk, Noclegi, Pokoje Gościnne pod Trasą Bieńkula

  Turystyka i podróże
  Noclegi w Szczyrku. Pokoje gościnne w domu Dana pod trasą narciarską Bieńkula. Pokoje 2,3,4-osobowe oraz apartament z aneksem kuchennym. Dla gości sala kominkowa w góralskim stylu z TV, kuchnia, miejsce do przechowywania sprzętu narciarskiego. Przed domem duży ogród z grillem oraz miejscem na ognisko. Parking dla gości. Z domu i ogrodu roztacza się piękny widok na góry i dolinę Żylicy. Dom Dana położony jest z dala od głównej ulicy (2000m od centrum Szczyrku), blisko szlaków turystycznych
 • Gazdówka – noclegi Szczyrk

  Turystyka i podróże
  Gazdówka na Białym Krzyżu. Oferujemy tanie noclegi w Szczyrku na Białym Krzyżu. Komfortowe pokoje 2 i 4 osobowe oraz dwupokojowe studio. Wszystkie pokoje są z łazienką, TV i Internetem. Gazdówka położona jest na samym końcu Szczyrku w bezpośrednim sąsiedztwie wyciągu narciarskiego i szlaków górskich. Z naszych pokoi rozciągają się piękne widoki. Zapraszamy – noclegi Szczyrk!
 • Apartamenty Szczyrk

  Turystyka i podróże
  Pensjonat Maria2. Luksusowe apartamenty 2 i 4 osobowe w samym centrum Szczyrku. Każdy z naszych apartamentów to nowocześnie wykończone wnętrze wyposażone we wszystkie elementy wysokiej klasy aparthotelu – wentylację mechaniczną, wyciszone okna i ściany, telewizję satelitarną, narciarnię, sieć WiFi oraz wyposażoną kuchnię. Możliwość rezerwacji noclegów online.
 • Malinka 42B

  Turystyka i podróże
  Doglądamy o wszelki, nawet minimalny szczegół i w następstwie tego w naszych apartamentach zdominuje miła aura. Dzięki temu wizyta w naszej jednostce jest błoga i opuszcza jedynie miłe doświadczenie. Aby jak najlepiej świadczyć nasze usługi stale zwiększamy charakter naszej działalności. Zgodnie z warunkami, które nakładają na nas nasi Klienci, Apartamenty Malinka są ostoją splendoru w górzystym wydaniu. Dzięki temu, każdy komu fantazjuje się urlop w niepowtarzalnym stylu, może sobie na to przyzwolić i użytkować z wdzięków niezwykłego sąsiedztwa, w którym jesteśmy umieszczeni. Więcej szczegółów takich jak cennik czy precyzyjny adres, pomieściliśmy na naszej stronie internetowej:


:: iSzczyrk - portal turystyczny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.iszczyrk.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Na portalu iSzczyrk znajdziecie wiele przydatnych informacji dotyczących Szczyrku. Zapoznacie się tam z lokalną bazą noclegową, aktualnymi wydarzeniami oraz sprawdzicie, jakie atrakcje znajdują się w mieście oraz jego okolicy.