Podobne strony

 • DTS Serwis - klimatyzacja, wentylacja

  Firmy wg branży
  DTS Serwis świadczy usługi w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, oraz pomp ciepła. Firma posiada swoje oddziały na terenie Warszawy, Łodzi, Pabianic, Gdańska, Olsztyna,Bydgoszczy, Szczecina, Poznania, Białegostoku, Lublina, Rzeszowa, Katowic i Wrocławia.
 • Chłodnictwo Gdynia

  Firmy wg branży
  DTS serwis, nasza firma zajmuje się sprzedażą klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, chłodnictwa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu pozyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Nasze ceny są cenami konkurencyjnymi, posiadamy serwis gwarancyjny naszego sprzętu oraz pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej naszej firmy
 • Klimatyzacja Łódź

  Firmy wg branży
  Zapoznaj się koniecznie z naszą wyjątkową ofertą, w której znajdziesz m.in. profesjonalny montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych i pomp ciepła. Działamy na rynku już od wielu lat, posiadając cenne doświadczenie. Cechuje nas najwyższa jakość, troska o każdego klienta, niskie ceny, liczne promocje oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zadowolenie oraz satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy do nas już dziś!
 • Klimatyzacja montaż i serwis Gdańsk Olsztyn

  Firmy wg branży
  Zmieniający się klimat powoduje, że w letnich porach mimo natłoku pracy i zajęć musimy dodatkowo walczyć z upałami w biurze czy w domu/mieszkaniu. Pomyślmy za w czasu o instalacji klimatyzatora, dzięki niemu nasza praca będzie odbywać się w komfortowym klimacie a i spędzony czas w domu nie musi być udręką(zazwyczaj w porach wieczornych kiedy już pomieszczenie potrafi nagrzać się do 30 stopni C. uniemożliwia nam zaśnięcie). Bogata oferta klimatyzatorów min. Fuji Electric, Daikin, Samsung, LG, Mit
 • Magnacka 15

  Ekonomia
  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez A-Tec Systemy Instalacyjne. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Specjalizujemy się w dystrybucji aparatury wentylacyjnej i klimatyzacyjnej oraz systemów zamocowań instalacyjnych. Zakupią u nas Państwo: aparaturę klimatyzacyjną i wentylacyjną, anemostaty i kratki wentylacyjne, elastyczne przewody wentylacyjne, izolacje techniczne, elementy o przekroju kołowym i prostokątnym, akcesoria oraz elementy montażowe.


:: Klimatyzacja Gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sanicom.pl/

Ulica: słoneczna 5

Miasto:
Kod: 83-330
NIP: 5841494368

Telefon:
Opis:

Firma, która od wielu lat zaopatruje mieszkańców województwa pomorskiego w nowoczesne systemy grzewcze. W swojej ofercie posiada również systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne. Dodatkowo zajmuje się działalnością budowlaną, w tym przebudową powierzchni magazynowych.