Podobne strony

 • Klinika Chirurgii Plastycznej w Szczecinie

  Chirurgia plastyczna
  Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę, (łącznie z cennikiem) kliniki plastycznej. Ponadto otrzymasz szczegółowe namiary placówki. Strona w języku niemieckim.
 • HEST - salon fryzjerski

  Salony fryzjerskie
  Strona salonu fryzjersko-kosmetycznego, na której można znaleźć informacje o ofercie firmy (usługi fryzjerskie i kosmetyczne, manicure, pedicure, komputerowe dobieranie fryzur i kolorów) oraz cennik usług. Obejrzeć tu można również zdjęcia samego salonu oraz zapoznać się z informacjami dotyczącymi technik stosowanych w salonie kosmetycznym.
 • Klinika Chirurgii Plastycznej AESTHETE

  Chirurgia
  Klinika dr Janiny Janickiej-Grabowskiej oferuje usługi z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej, chirurgii rekonstrukcyjnej, zabiegi, a także oferuje konsultacje u innych lekarzy specjalistów.
 • Oddział Chirurgii Plastycznej w Trzyńcu

  Chirurgia plastyczna
  Placówka specjalistyczna w rejonie Moraw Północnych (Czechy) oferuje usługi z zakresu estetycznej chirurgii plastycznej - cennik, przykłady realizacji na zdjęciach.
 • Chirurgia plastyczna - dr Paweł Niemkiewicz

  Lekarze, gabinety
  Na stronie prezentuje swoją ofertę z zakresu chirurgii plastycznej dr Paweł Niemkiewicz, przedstawiając swoją dotychczasową karierę zawodową oraz zapraszając do gabinetu. Wykonuje się tu korekcje brzucha, piersi, powiek, nosa i uszu, liposukcję (odsysanie tłuszczu), face-lift.


:: Medycyna estetyczna - Hialuron Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: http://medycynaestetycznabialystok.pl

Ulica: Starobojarska 12 lok. 8u

Miasto: Białystok
Kod: 15-073
NIP:

Telefon: 858311261




Opis:

Młody i zdrowy wygląd zapewnia dobre samopoczucie oraz wysoką samoocenę. Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron z Białegostoku pomoże Ci zachować go na dłużej. Stosowana tu medycyna estetyczna odmłodzi i poprawi wygląd Twoich oczu, twarzy oraz ciała. Nie czekaj skonsultuj się z naszym lekarzem i wybierz zabiegi idealne dla Twoich potrzeb. Modelowanie sylwetki, odmładzanie skory twarzy, usuwanie zmarszczek, redukcja tkanki tłuszczowej. Więcej sprawdzisz na stronie internetowej.