Podobne strony

 • POLIMEX

  Transport
  Lista produktów firmy z zakresu: ceramika budowlana, izolacje budowlane i pokrycia dachowe, stolarka budowlana, system rynnowy PCV "Gamrat", rury kanalizacyjne i węże przemysłowe, fugi, kleje, zaprawy i tynki mineralne, system suchej zabudowy wnętrz, nawozy. Oferta współpracy w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, usługi koparko-ładowarką i ciągnikiem rolniczym.
 • Motogama

  Linki
  Fotograficzna oferta oraz cennik do ściągnięcia (ARJ) firmy sprzedającej części samochodowe: uszczelniacze, układy hamulcowe, paski, filtry, pompy wody i paliwa, rozrządy, sprzęgła, elementy zawieszenia, zawory, elektryka, przeguby, półosie i przekładnie kierownicze, linki, łańcuchy.
 • PZL-Sędziszów S.A.

  Akcesoria
  Prezentacja firmy zajmującej się produkcją puszkowych filtrów oleju, filtrów i wkładów powietrza, paliwa i hydrauliki siłowej. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej historii, lista dealerów oraz nowinki z firmy.
 • Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach

  Kielce
  Wiele informacji o zespole szkół elektrycznych, które jest szkołą z tradycjami i posiada swoją historię, ponadt informacje o dyrekcji i gronie pedagogicznym.
 • Biall

  Apartura pomiarowa
  Sprzedaż mierników, oscyloskopów, akcesoriów do lutowania, narzędzia do kabli dla elektryków, akcesoria pomiarowe. Pełny opis produktów.


:: Firma budowlana w Katowicach - szeroki asortyment, pełen zak ::

Nasza ocena:
Adres: transbud.katowice.pl

Ulica: Szczecińska 2

Miasto: Katowice
Kod: 40-139
NIP:

Telefon: 500–278-945
Opis:

Oferujemy artykuły budowlane i remontowe. Wszystkie materiały oferowane przez nasz sklep, pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

Podsumowując! Chcesz fachowo, sprawnie, bezpiecznie zaplanować i zrealizować zaplanowane prace? Przyjdź do nas! Nie zawiedzie Cię ani asortyment, ani obsługa.