Podobne strony

 • Lotnisko modlin parking - Automix Parking

  Firmy wg branży
  Parking przy lotnisku Modlin to przede wszystkim ekonomia charakteryzująca się niską ceną za usługę, wygoda w pełnym sensie, ponieważ zapewniamy bezpłatny dowóz na lotnisko i z niego po Twoim przylocie. Parking-Lotnisko Modlin cennik ma atrakcyjny, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z niego.
 • Parking Modlin

  Turystyka i podróże
  Parking pod Wiatrakiem zlokalizowany jest zaledwie 2 kilometry od płyty lotniska, dzięki czemu dotarcie tam zajmuje niewiele czasu. Ponadto transfer na lotnisko jest bezpłatny. Parking strzeżony jest całodobowo, ogrodzony i dokładnie strzeżony. Parking Pod Wiatrakiem jest również miejscem, w którym dba się o ekologię. Wykorzystywane są tu tylko odnawialne źródła energii (na parkingu znajdują się panele słoneczne oraz niewielka elektrownia wiatrowa).
 • Strzeżony parking przy Lotnisku Modlin

  Motoryzacja i transport
  Parking obok lotniska Modlin zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze szybkiego ruchu S7 (Warszawa-Gdańsk) na jej 320 km od strony jadących od Gdańska. Nasz parking zlokalizowany jest 3,6 km od lotniska, co pozwala w około 3 minuty podwieźć Państwa pod sam terminal. Parking P7 jest znakomicie przygotowany pod względem infrastruktury, tzn. betonowy plac, solidne ogrodzenie z podmurówką, oświetlenie, wygodne klimatyzowane busy (Mercedes), poczekalnia, monitoring, profesjonalna ochrona, int
 • Parkin Pod Wiatrakami - Parking Modlin

  Turystyka i podróże
  Zaczynający się czas wakacji otwiera turystom drogę do wszelkiego podróżowania. Szeroki wybór ofert wakacyjnych gwarantuje świetną rozrywkę i przeżycie niezwykłych przygód. Dla osób chcących spokojnie się zrelaksować, także znajdą się liczne oferty hoteli zagranicznych, przepełnionych dodatkowymi atrakcjami. Na pewno warto więc zastanowić się nad wyborem odpowiedniego lotniska, dzięki któremu czas przed podróżą upłynie nam spokojnie i bez żadnych niepotrzebnych komplikacji.
 • PARKING MODLIN

  Turystyka i podróże
  Solid Parking specjalizuje się w obsłudze Klientów lotniska Modlin. Jest usytuowany w bliskiej odległości od terminala. W ramach usługi parkingowej oferuje bezpłatny transfer klientów na lotnisko Modlin (tam i z powrotem) który odbywa się „na żądanie” tzn bezpośrednio po przyjeździe klienta na parking.


:: Parking Modlin ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.parklot.pl/pl/parkingi-lotnisko-modlin/

Ulica: Generała Wiktora Thommée 1a

Miasto: Nowy Dwór Mazowiecki
Kod: 05-102
NIP: 5213746482

Telefon: +48 791 870 797
Opis:

Parkingi Lotniskowe Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim oferowane przez sieć PARKLOT oferują liczne udogodnienia dla parkujących przy lotnisku. Darmowy transfer i liczne rabaty na rezerwacje online.

Zaparkuj swój samochód w bezpiecznym miejscu - Parkingi Modlin PARKLOT - rezerwacja online lub telefonicznie przez nasze callcenter.