Podobne strony

 • "Pokoje Gościnne" Hotel w Warszawie

  Warszawa
  Hotel Pokoje Gościnne w Warszawie (Warszawa, przy Okęciu) oferuje: apartamenty, pokoje noclegowe, tani nocleg w Warszawie, tani hotel w Warszawie, usługi gastronomiczne, usługi cateringowe w Warszawie. Na terenie hotelu znajduje się bar i parking monitorowany dla gości.
 • Restauracja Synteza Warszawa

  Restauracje
  Kuchnia polska i europejska, lunch, lunch na telefon, lunch na wynos, usługi cateringowe, catering w Warszawie i okolicach, dostawy obiadów, obsługa szkoleń, obsługa konferencji, kanapki bankietowe. Zapraszamy do nas.
 • Honey-catering

  Catering
  Honey-catering, to wyjątkowy catering w Warszawie. Bankiety, konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe. Wesela w plenerze. Catering dla wymagających - ekskluzywne menu i profesjonalna obsługa.
 • ogrodsmakow.pl

  Catering
  Catering "Ogród Smaków" należy do firmy "PAELLA" Sp z o.o.. Rozwój firmy pozwala zapewnić profesjonalne zaplecze. Potrawy są przyrządzane z naturalnych produktów i tradycyjnymi metodami tuż przed podaniem. Jesteśmy przygotowani na zorganizowanie dowolnego przyjęcia w każdych warunkach.
 • Pomidore Catering w Warszawie i okolicach

  Catering
  Warszawski catering Pomidore zaprasza do składania zapytań na planowane przyjęcia.


:: Restauracja Love Eat - Catering i obiady na dowóz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.loveeat.com.pl

Ulica: Ogrodowa 50a

Miasto: Warszawa
Kod: 00-876
NIP:

Telefon:
Opis:

Restauracja Love Eat zapraszam firmy z Warszawy do skorzystania z oferty w skład której wchodzi catering dla firm oraz obiad na dowóz dla pracowników. W ramach cateringu proponujemy pyszne jedzenie na bankiety, imprezy i wigilie firmowe, a także regularnie dostarczane posiłki dla pracowników na lunch. Zapraszamy do skorzystania z oferty obiadów na dowóz lub też posiłków spożywanych bezpośrednio w naszej restauracji mieszczącej się przy ulicy Ogrodowej 50A w Warszawie.