Podobne strony

 • HUT-PUS S.A.

  małopolskie
  Zaproszenie do wypoczynku w sześciu pensjonatach Huty im.T.Sendzimira zarządzanych przez HUT- PUS S.A. firmę zajmującą się również usługami gastronomicznymi oraz organizowaniem różnych form wypoczynku.
 • Promer

  Chipy
  Ogólna oferta chipów tuningowych i innych akcesoriów samochodowych. Wyjaśnienie zasady działania chipów ilustrowane charakterystykami.
 • Protronic

  Naprawa i diagnostyka
  Ogólna oferta firmy zajmującej się diagnostyką, naprawą i tuningiem silników benzynowych (układów wtryskowych).
 • Achleitner Sp. z o. o.

  Opony i felgi
  Prezentacja firmy specjalizującej się w sprzedaży samochodów ciężarowych i specjalistycznych, zabudowie samochodów, oraz w sprzedaży opon najbardziej znanych producentów, a także felg aluminiowych.
 • CSM Trafic Sp. z o. o.

  Opony i felgi
  Internetowa prezentacja oferty firmy CSM Trafic, która obejmuje sprzedaż opon najbardziej znanych producentów (Dębica, Stomil-Olsztyn, Michelin), felg aluminiowych, akumulatorów samochodowych oraz węży i olejów samochodowych. Na stronie zamieszczono również informacje o firmie i jej działalności.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Wulkanizacja i wymiana opon ::

Nasza ocena:
Adres: http://felgi-express.pl/

Ulica: Dożynkowa

Miasto: Leszno
Kod: 64-100
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Wulkanizacja Felgi Express zajmuję się serwisem opon oraz ich sprzedażą. W związku ze zbliżającą się zimą wymiana opon wykonana przez nasz najlepszy zespół pracowników przebiegnie szybko i sprawnie. W katalogu naszych usług znaleźć można: komputerowe wyważanie kół, naprawę koła, zmianę sezonową ogumienia, prostowanie felg, pompowanie opon i wiele więcej. Wykonujemy nasze usługi na najwyższym poziomie, tak aby klient był zadowolony.
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z naszą firmą i skorzystaj z nasz