Podobne strony

 • Wakacje i praca w USA

  Turystyka językowa
  Rząd Stanów Zjednoczonych każdego roku oferuje możliwość podróżowania i pracy dla kilkunastu tysięcy studentów z całego świata w ramach programu Student Work & Travel Program. Stowarzyszenie Integracyjne Studentów "FOSTER" oferuje polskim studentom podjęcie legalnej pracy u amerykańskiego pracodawcy, udoskonalenia znajomości języka angielskiego i poznania kultury amerykańskiej z bliska. Po więcej szczegółów zajrzyj na stronę.
 • Camp Counselors USA w Polsce

  Pośrednictwo pracy
  Strona reklamuje pracę w USA na obozach letnich (Camp Counselors) oraz w parkach rozrywki, parkach narodowych, hotelach i sklepach (Work Experience). Na stronie znajdziesz szczegóły na temat oferty, formularze zgłoszeniowe i dane kontaktowe.
 • Praca, nauka i wizy USA

  Pośrednictwo pracy
  Jeśli interesuje cię praca lub nauka w USA, a także otrzymanie wizy do Stanów - ta strona może być ci przydatną.
 • Praca w USA

  Praca dla studentów
  Doskonale przygotowany serwis z informacjami pomocnymi studentom udającym się lub planującym wyjazd do wakacyjnej pracy w USA. Zawiera m.in.: katalog stron z ofertami, porady, opisy miejsc pracy, informacje o podatkach, zdjęcia, forum dyskusyjne i inne materiały.
 • Youth Travel Polska

  Organizacje, kluby turystyczne
  Strona stowarzyszenia którego celem jest tworzenie możliwości podróżowania, odkrywania świata, poznawania innych kultur oraz przygotowanie studentów i absolwentów do ich karier zawodowych. Youth Travel Polska oferuje programy typu Work and Travel (legalna praca w USA), internship (płatne praktyki za granicą) czy au pair (opieka nad dziećmi w USA). Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na stronę.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Stany.pl - studia i praca USA ::

Nasza ocena:
Adres: http://stany.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Młodzi ludzie wyróżniają się energią i ciekawością świata. Nim wejdą w dorosłe życie, powinni zasmakować tego, co najlepsze. Podróż i praca w innym kraju, jest jedną z tych rzeczy, której powinien spróbować każdy. Stany.pl to miejsce, w którym znajdziesz oferty, które pomogą CI spełnić Twoje marzenia o pracy i podróży za granicą – zapraszamy!