Podobne strony

 • INŻBUD

  Producenci
  Producent okien i drzwi na profilach Thyssen. Na stronie szeroka informacja o właściwościach profili, możliwościach zastosowania, asortymencie dodatków montażowych i usługach. W serwisie również tabele porównawcze własności profili, cennik oraz lista dealerów.
 • PPHU Grubek

  Producenci
  Producent stolarki okiennej aluminiowej opartej na profilach Spectral i Metalplast. W serwisie o walorach obu systemów i dane techniczne. Także producent okien PCV i paparetów. Firma świadczy usługi montażu. Na stronie informacje o ofercie produkcyjnej oraz przegląd najważniejszych parametrów, których doboru może dokonać klient
 • Archi Plus HUET

  Okna, drzwi
  Przedstawiciel producenta stolarki okiennej i drzwiowej posiadający w sprzedaży drzwi tradycyjne oraz akustyczne, przeciwogniowe i antywłamaniowe w kilku programach stylizacji. W zakresie okien proponuje wyroby łączące technikę aluminium i drewna, także szafy wnękowe oraz zamki.
 • Kobar

  Producenci
  Zakład produkuje i montuje stolarkę okienną i drzwiową oraz ślusarkę aluminiową. Stosuje szyby niskoemisyjne, szyby tłumiące hałas i antywłamaniowe. W programie sprzedaży konstrukcje ogrodów zimowych, wiatrołapów, elewacji i standardowej stolarki Sprzedaje również kotły grzewcze i grzejniki.
 • Mrożek

  Okna, drzwi
  Przedsiębiorstwo proponuje stolarkę okienną, drzwi, witryny, balkony, ściany działowe, gabloty, zabudowy basenów. Sprzedaje także drzwi antywłamaniowe i okna PCV.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Okna Solo ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.oknasolo.pl

Ulica: Broniewskiego 33

Miasto: Stalowa Wola
Kod: 37-464
NIP:

Telefon: 15 842 76 56
Opis:

Grupa Solo zajmuje się produkcja i dystrybucją okien PCV. Są to okna tworzone w oparciu o niemieckie systemy Salamander i Aliplast. W ofercie Solo znajdują się między innymi profile okienne Del Sol, Bluevolution, Streamline. Solo to także drzwi balkonowe przesuwne, takie jak chociażby Patio i HST. Grupa Solo zajmuje się również dystrybucją materiałów i towarów dla branży stolarki budowlanej.