Podobne strony

 • Moje Narty

  Serwisy informacyjne
  Serwis poświęcony "białemu szaleństwu", które co roku ogarnia miliony ludzi na cłym świecie czyli jeździe na nartach. Znajdziesz tu porady jaki sprzęt wybrać oraz jak zaplanować podróż oraz opisy tras narciarskich w Polsce i za granicą. Dodatkową atrakcją są odnośniki do kamer internetowych w Francji i we Włoszech.
 • Jaga Sport

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  W Jaga Sport możesz skorzystać z wiedzy fachowców przy wyborze swojego sprzętu rekreacyjnego na zimę czy lato. W ofercie sprzedaży znajdziesz narty, snowboard, windsurfing, pontony, silniki do łodzi.
 • SKI JUMPing Zone

  Serwisy informacyjne
  Znajdziesz tu najświeższe wiadomości dotyczące wszystkiego, co dzieje się w świecie skoków narciarskich. Wszystko o Adamie Małyszu, filmy ze skokami, darmowe gry, zdjęcia, chatroom i typowanie wyników!!! Na stronie do ściagnięcia jakże popularna ostatnio gra "Skijumping".
 • Wierchy.pl

  W górach
  Ta strona to bogate źródło informacji dla osób planujących wypad w góry lub zakup odpowiedniego sprzętu. Znajdziesz tu bazę kwater i noclegów, informacje o stanie pokrywy śnieżnej w wybranych miejscowościach, a także porady i dział "Przegląd Technologii", który pomoże ci dokonać właściwego wyboru nart, wiązań, butów. Dzięki znajdującej się tu giełdzie narciarskiej będziesz mógł swoje narciarskie plany wprowadzić w czyn.
 • Aktiv Sport - Sklep rowerowo-narciarski

  Narciarstwo
  W ofercie serwis narciarski i rowerowy, wypożyczalnia narciarska, sprzęt nowy i używany. W ofercie ponad 400 par butów i 200 par nart.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Buty narciarskie na miarę - skifanatic.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.skifanatic.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalistyczny sklep narciarski Skifanatic.pl prowadzony od 2008 roku, to miejsce stworzone dla każdego amatora białego szaleństwa. W jednym miejscu znajdą Państwo sprzęt i odzież narciarską. Polecamy między innymi buty narciarskie Salomon, buty narciarskie Head Raptor, kurtki i spodnie narciarskie, ciepłe czapki i rękawiczki, wygodne bluzy i polary, skarpety i rękawice narciarskie. Zapraszamy do sklepu Skifanatic.pl.