Podobne strony

 • OEM Production

  Grafika komputerowa
  Firma oferuje konta pocztowe i WWW, serwery wirtualne, rejestrowanie domen, serwery FTP, dostęp do Internetu przez węzeł Polska Online, dedykowany numer dostępowy, łącza stałe, kanały cyfrowe Frame Relay. Firma świadczy usługi w zakresie grafiki komputerowej i animacji, wykonuje prezentacje multimedialne, reklamy, grafikę 3D oraz prowadzi dystrybucję sprzętu RTV takich producentów jak Sony, Panasonic, Canon, Samsung, Aiwa itp.
 • Interia.PL - Komputery

  Serwisy informacyjne
  Serwis internetowy portalu Interia poświęcony internetowi i komputerom. Znajdziemy tu najświeższe wiadomości, omówienie "gorących tematów", Szereg artykułów poświęconych oprogramowaniu i sprzętowi komputerowemu, internetowi, telekomunikacji, przegląd prasy, dział z informacjami o mp3, a także przegląd tematyczny nowych i ciekawych stron www.
 • Itatis

  Reklama w internecie
  Bezpłatny serwis internetowy, w którym możesz zamieścić podstawowe informacje o swojej firmie oraz jej działalności.
 • Biuro RCS

  Usługi projektowania www
  Witryna firmy zajmującej się projektowaniem stron www na zamówienie. Znaleźć tu można cennik, ofertę itp.
 • Jurek M o sobie

  M
  Na stronie przedstawia się Jurek M. Możesz tu przeczytać o jego losach, a także aktualnie wykonywanych zajęciach i planach na przyszłość (Jurek zajmuje się tworzeniem stron www i chętnie podejmie współpracę z ludźmi o podobnych zainteresowaniach).


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Rozwiązania mobilne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ideo.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Warto skorzystać z oferty firmy Ideo. Jest to firma, która działa na polskim rynku od 1999 roku i nadal cieszy się zaufaniem wśród Klientów. Firma wdraża intranety, ekstranety, systemy elektronicznego obiegu dokumentów, platformy e-learningowe, sklepy online, programy lojalnościowe, partnerskie, serwisu i znacznie więcej.