Podobne strony

 • Projekt Gutenberg

  Projekty internetowe
  Po wynalezieniu druku przez Jana Gutenberga książki stały się dostępne dla szerokiego grona odbiorców. W 1971 roku Michael Hart - amerykanin rozpoczął Projekt Gutenberg, mający na celu jeszcze większy i swobodniejszy dostęp do literatury. Rozpoczął wraz z innymi internautami przepisywanie (lub skanowanie) i zamieszczanie w internecie książek, które nie są już objęte prawami autorskimi. Do chwili obecnej zgromadzono ich prawie 3000. Są to m. in. Biblia, Koran, dzieła literatury starożytnej, wystąpienia amerykańskich prezydentów, słowniki, akty prawne, dokumenty międzynarodowe oraz powieści pisarzy takich jak: May, Twain, Kipling, Darwin, Doyle, Dumas, Sienkiewicz, Dostojewski i wielu innych. Wszystkie teksty są w języku angielskim i są w postaci skompresowanego pliku tekstowego. Najwygodniej pobierać je z mirrorów europejskich projektu.
 • Zapachy Perfumy Wody Toaletowe Ebook

  Rejestracja stron
  Strona stworzona dla pokazania możliwości pozycjonowania stron www. Służy jako reklama aukcji jej autora w serwisie Allegro.pl.
 • Libranova - Przejdź na ePapier i czytaj wygodnie!

  Książki
  Elektroniczny papier zmienia sposób obcowania z książką. Mając elektroniczny czytnik możesz czytać więcej, łatwiej i wygodniej. Przejdź na epapier i poznaj nową radość czytania!
 • Poradnik dla ludzi biznesu

  E-biznes
  Zapraszam do zapoznania sie z ciekawymi tematami związanymi z biznesem, e-biznesem oraz zarabianiem w sieci. Fachowe porady z życia wzięte. Outsourcing nowości i trędy. Być nowoczesnym Managerem. Literatura fachowa. Ebooki, Audiobooki, Artykuły i Statystyki.
 • Tworzenie interaktywnych eBooków

  Komputery i internet
  Firma Pressmo zajmuje się tworzeniem interaktywnych eBooków ze standardowych plików PDF. Konwersja pliku PDF odbywa się on-line. Po kilku minutach możliwe jest już pobranie gotowej e-publikacji na dysk komputera. Nasze rozwiązania doskonale nadają się do tworzenia elektronicznych wizytówek, internetowych e-katalogów lub e-magazynów. Tworzenie eBooków nigdy nie było prostsze. Plik PDF możesz przekonwertować na 2 wersje: - on-line (wersja html) - off-line - (wersja exe, do nagrania na płytę CD)


:: ŚwiatEbooków.pl - ebooki, darmowe ebooki (ePUB, Kindle Mobi, ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.swiatebookow.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

ŚwiatEbooków.pl to księgarnia internetowa oferująca łatwy dostęp do dziesiątek tysięcy ebooków w formatach epub, mobi i pdf. W ofercie księgarni znajdują się zarówno nowości i bestsellery, klasyczne pozycje z kanonu literatury jak i pozycje specjalistyczne. Stawiamy na wygodne, szybkie i przejrzyste zakupy. Wydajna wyszukiwarka, bogaty katalog książek i maksymalnie uproszczona procedura zakupu sprawiają, że czytelnik już w kilka minut może cieszyć się lekturą upragnionej książki. Wszystkie ofero

Słowa kluczowe: