Podobne strony

 • MEDIA RODZINA

  Wydawn. dziecięco-młodzieżowe
  Wydawnictwo powstało z inicjatywy R. Gamble i przy współpracy B. Kledzika, wieloletniego redaktora Wydawnictwa Poznańskiego, w celu wydania książki A. Faber i E. Mazlish pt."Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły". Na stronie znajdziesz nowości wydawnicze i ofertę pogrupowaną w kategorie, a także informacje o słynnej książce "Harry Potter".
 • Strona Alka Panfila

  Strony dzieci
  Na stronie ośmioletniego Alka znajdziesz mnóstwo ciekawych, pożytecznych i zabawnych informacji: o Harrym Potterze i zamku Hogwart, o patyczakach, klockach LEGO, grach LEGO Racers i Indiana Jones oraz o systemie Montessori w szkole nr 27 w Lublinie.
 • Strona miłośników Harry Pottera

  Harry Potter
  Harry Potter ma wielbicieli w każdym zakątku świata. Ty na pewno też nim jesteś... A skoro tak, musisz tę stronę zobaczyć. Zajrzyj do magicznej galerii, poznaj wszystkie części przygód Harrego i jego przyjaciół. Nie brakuje tutaj ciekawostek, żartów, gier, autografów... Harry Potter specjalnie dla ciebie!
 • Harry Potter

  Harry Potter
  Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Zawładnął jednak sercami wszystkich dzieci. Znajdziesz tutaj fragmenty książek oraz kilka słów o autorce J.K. Rowling.
 • Sklep internetowy Perkoz

  Supermarkety
  Dzięki stronie możesz dokonywać zakupów w internetowym sklepie amazon.com, który w swej ofercie posiada książki, gry komputerowe, samochody, artykuły elektroniczne, muzyczne, video i wiele innych.


Tu jesteś » Strona główna » Gry

:: Hogwart RPG - Gra Harry Potter Online ::

Nasza ocena:
Adres: http://hogwart-rpg.com

Kategorie:

Opis:

Hogwart RPG - to internetowa gra PC online - szkoła magii Hogwart. Poczuj się jak Harry Potter, zacznij przygodę, bo Magia czeka, byś ją odkrył!

Słowa kluczowe: