Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • Ortodonta warszawa - Dental Avenue

  Medycyna i zdrowie
  Leczymy zęby najmłodszych i dorosłych pacjentów w Warszawie. Przywracamy śnieżnobiały uśmiech. Polecamy wybielanie zębów metodą domową-nakładkową, czy przez naświetlanie w gabinecie. Zapewniamy przy tym zawsze konkurencyjne warunki cenowe. Wstawiamy implanty zębowe. Dobieramy aparaty stałe i bardzo elastyczne. Stawiamy na szczegółowe konsultacje u ortodonty i protetyka w Warszawie.
 • suplementydietyranking.pl

  Medycyna i zdrowie
  Jeśli szukasz sprawdzonych porad o skutecznej suplementacji organizmu –zajrzyj na nasz portal o suplementach! Zamieszczamy tam rankingi naturalnych suplementów diety i nie tylko. Na stronie internetowej znajdziesz najlepsze naturalne metody i suplementy diety w tym rankingi suplementów i poradnik o suplementach na odporność, ekologicznych suplementach i wiele więcej. Zajrzyj na stronę internetową!
 • rzg.info.pl

  Medycyna i zdrowie
  Problemy z potencją dotykają wielu mężczyzn. Jeżeli również należysz do tej grupy to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Znajdziesz na niej informacje o tym jaki leki pomogą walczyć z tym problemem. Jednym z polecanych jest kamagra. Więcej informacji jak odmienić swoje życia znajdziecie na stronie internetowej. Zapraszamy!
 • Kawa ziarnista - mielona - rozpuszczalna - maderashop.pl

  Medycyna i zdrowie
  Jesteśmy właścicielem marki i brand’u pod nazwą Loredana Caffe. Loredana Caffe bazuje wyłącznie na ziarnach kawy wysokiej jakości pozyskiwanych z plantacji w Ameryce Południowej, Afryce i Azji. Kawa wypalana jest w najbardziej renomowanych i największych palarniach we Włoszech Torrefazione Mike Castagnotto Mario S.p.A. z Alessandrii oraz Marzotto S.r.L. w Castelgomberto. Nasze kawy Loredana Crema i Loredana Portorico znakomicie nadają się do wszystkich metod parzenia, zarówno w ekspresach, kawia


:: Psychotesty Toruń ::

Nasza ocena:
Adres: psychotestytorun.pl

Ulica: Żwirki i Wigury 28

Miasto: Toruń
Kod: 87-100
NIP:

Telefon:
Opis:

Pracownia psychologiczna wykonująca w Toruniu badania psychotechniczne i psychologiczne dla kierowców i nie tylko. W ofercie także psychotesty na inne stanowiska pracy,jak np. kierowcy, instruktorzy i egzaminatorzy nauki jazdy,osoby starające się o prawo jazdy,operatorzy wózków widłowych.