Podobne strony

 • ROBEN- Ceramika Budowlana

  Ceramika budowlana
  Fabryka produkuje wysokiej jakości ceramikę budowlaną. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment wyrobów. Katalog i cennik dostępny jest z prezentacji firmy. Na stronie również informacje o sieci dystrubucji, porady eksperta, technologii produkcji.
 • Fabryka Ceramiki Budowlanej Wacław Jopek

  Ceramika budowlana
  Firma jest producentem ceramiki budowlanej, pokryć dachowych i akcesoriów ceramicznych. Na stronie oferta fabryki zawierająca katalog wyrobów i listę zakładów produkcyjnych.
 • Ruppceramika

  Ceramika budowlana
  Spółka produkuje szeroki asortyment dachówek i elementów ozdobnych. Na stronie katalog modeli, zdjęcia, opisy techniczne a także rys historii zakladu i adresy kontaktowe.
 • Rombud

  Dachy, kominy
  Zakład specjalizuje się w pokryciach dachowych, remontach dachów oraz nadbudowach. W ofercie usług proponuje wykonawstwo placów zabaw i więź dachowych.
 • Szczucińska dachówka

  Pokrycia dachowe
  Firma sprzedaje dachówkę cementowo-włóknistą o niskiej wadze i dobrych właściwościach eksploatowania. Na stronie dane techniczne i kolorystyka dachówki, dane adresowe.


:: DB Dachy Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: http://dachybialystok.pl

Ulica: Ignatki 43A ,16-001 Księżyno

Miasto: Białystok
Kod: 16-001
NIP:

Telefon:
Opis:

Konkretna, rzetelna, terminowa firma DB Dachy Białystok oferuje krycie dachów oraz nowoczesne lub tradycyjne pokrycia dachowe. Nie mówimy, że mamy najniższe ceny, mówimy jednak, że dobrze wykonujemy naszą pracę i za to żądamy rozsądnego wynagrodzenia. Czego chcieć więcej od firmy dekarskiej. Jedyny minus to brak wolnych terminów, więc śpiesz się im szybciej zaklepiesz datę tym szybciej my wykonamy swoją pracę. Szczegółów oferty szukaj na stronie lub pod numerem telefonu 510 059 996.