Podobne strony

 • Pantene Pro-V

  Fryzjerstwo
  Witryna poświęcona znanym kosmetykom Pantene Pro-V. Na niej zapoznać sie można z bardzo bogato przygotowanym sekretem codziennej pielęgnacji włosów, modnymi i ciekawymi fryzurami oraz nowościami firmy Pantene.
 • Salon Laurent

  Salony kosmetyczne
  Oferta częstochowskiego salonu kosmetycznego Laurent. W salonie możesz kupić kosmetyki Stagecolor.
 • ANDRE Hair Fashion Studio

  Salony fryzjerskie
  Salon fryzjerski, przedstawiający na swojej stronie zdjęcia przykładowych fryzur damskich i męskich oraz cennik usług (strzyżenie, farbowanie, trwała). Znajdują się tu również porady dotyczące pielęgnacji włosów (prawidłowego mycia, suszenia, farbowania).
 • GRAŻYNA - studio fryzjerskie

  Salony fryzjerskie
  Na stronie studia fryzjerskiego obejrzeć można zdjęcia przykładowych fryzur. Znajduje się tu również mapka ułatwiająca dojazd do zakładu oraz dane kontaktowe firmy.
 • Encyklopedia Nowoczesnej Kobiety

  Serwisy informacyjne
  Znajduje się tu wszystko, co ma znaczenie dla współczesnej kobiety i co jej dotyczy. Począwszy od porad, jak zrobić dobry makijaż, jak dbać o włosy, jak się ubierać, poprzez uwagi, jak dbać o piersi, jak wybrać właściwą metodę antykoncepcji, dowiesz się także jaki pocałunek można nazwać erotycznym oraz jak zrobić dobrą kawę. Ponadto porady psychologiczne, zwierzenia pań oraz informacja dla kobiet doznających przemocy - gdzie zgłosić się po pomoc.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Loreal salon fryzjerski ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.salonexpert.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na dostarczanie najwyższe jakości usług fryzjerskich. Każdy salon, który współpracuje z nami, gwarantuje swoją marką najwyższą jakość właśnie. Zapraszamy do wizyty na stronie oraz zasięgnięcia szczegółowych informacji o rozwiązaniach L’Oreal. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego z wybranymi salonami.